У Рівному змагались "олімпійці"

Рівненський парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка став місцем проведення щорічного спортивно-масового заходу "Олімпійський день", що проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету. Як повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ", цього разу в заході взяли участь понад 700 рівнян.

Захід проводиться з метою розвитку олімпійського руху, поширення ідеї олімпізму, залучення всіх категорій населення до активного відпочинку. Також важливим завданням "Олімпійського дня" є пропаганда здорового способу життя та популяризація фізичної культури та спорту.

Під час урочистого відкриття голова Відділення НОК України в Рівненській області, директор КЗ "ОЦФЗН "Спорт для всіх"  Микола Петренчук вручив дипломи, кубки і призи управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому в особі Сергія Шевчука за третє місце в місячнику "Спорт для всіх – спільна турбота" і за перемогу в фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров’я".

Для присутніх на заході з вітальним словом виступила викладач кафедри ТМФВ РДГУ, триразова учасниця зимових Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу Бутенко (Козаченко) Тетяна.

Після урочистостей «Олімпійський день» продовжився заходом "Do like Olympians" за участю спортсменів-олімпійців Бутенко (Козаченко) Тетяни і Шолопак (Кощей) Людмили та студентів Рівненського державного гуманітарного університету спеціальності "Фізичне виховання".

Організатори заходу підготували для учасників багато цікавих конкурсів і завдань. Діти і дорослі наввипередки долали свої бігові дистанції, після чого для найменших учасників було запропоновано  позмагатися в конкурсах "Водограй", "Гімнастичний" та "Скакалка". Малеча була в захваті від таких змагань, тому посмішки і дитячий сміх супроводжували учасників протягом всього заходу.

Кращими в бігу серед наймолодших спортсменів стали Власюк Влада (ДНЗ №2) і Фурман Олександр (ДНЗ №37).  В забігах учнів  1 - 4 класів перемогу здобули Машенєнкова Оля (спеціалізована школа "Центр Надії") та Костюк Микола (ЗОШ №19). Серед учнів 5 - 8 класів кращими стали Жилянська Аліна (ЗОШ № 26) та Головатчук Вадим (ЗОШ №23). Серед найстарших учнів боротьба була особливо запеклою, однак серед юнаків на долі секунди своїх суперників зумів випередити Бондаренко Роман, а серед дівчат тріумфувала Калініченко Ілона (Великоолексинська ЗОШ). Студенти також не відставали від своїх молодших товаришів і показали хороший рівень фізичної підготовки. В непростій боротьбі найкращим серед хлопців став Лінник Сергій а серед дівчат Швед Анастасія, котрі є студентами Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу. В забігах серед аматорів та ветеранів впевнену перемогу здобув Вєтров Олександр, а серед жінок майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXVI літніх Олімпійських ігор в Атланті (1996 р.) Шолопак (Кощей) Людмила.

Переможці та учасники спортивних змагань та конкурсу малюнку на спортивну тематику були нагороджені дипломами та сувенірною продукцією Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.