На Рівненщині жителі міста атомників хочуть відновити комуністичну назву

Нещодавно  Верхона Рада України, на виконання Закону про декомунізацію перейменувала місто Кузнецовськи на Вараш. Однак не всіх жителів міста атомників задовольнило перейменування. Частина хоче повернення попередньої назви під різними приводами. Для прикладу уродженець Кузнецовська Єльдар Магомедов пропонував перейменувати місто на Кузнецовськ (!!!) в честь льотчика, який загинув в АТО. 

Щоправда не зрозуміло яке відношенн льотчик Антон Кузнецов, чий літак ІЛ-76 чий літак у червні 2014 року на Донбасі, має до міста на рівненському полісі. Що ж до першочергової назви Кузнецовськ, то вона була присвоєна місту атомників у 1973 році.  На честь радянського розвідника і диверсанта Миколи Кузнецова. Який діяв у роки Другої світової війни у Рівному і загинув на Львівщині. 

Рішення Верховної Ради Кузнецовськ було перейменовано на Вараш. Це назва села, на місці якого було побудоване місто. Перша писемна згадка про Вараш датується 1776 роком. Після будівництва тут атомної електростанції було збудоване місто, яке заселили люди з різних регіонів тодішнього Радянського союзу.

На підтримку повернення місту назви Кузнецовськ, у соціальній мережі "Фейсбук" було опубліковане звернення.

Коментарі

Погоджуюсь, але не зовсім. Це селюки з навколишніх сіл, я не думаю, що це мешканці Вараша виступають проти, з багатьма спілкувався, навпаки радіють, що так сталося. А ще надто не хочуть ті зайди, які приїхали на цю землю, вкорінились на ній, але думками живуть в СРСР.. і дуже вже хочуть Кузнецова надалі вшановувати.

Це не жителі хочуть - це хочуть безродні селюки. (прошу не плутати із селянами, які люблять свої села) У всьому світі жителі щукають історичне коріння своїх населених пунктів ігордяться цим. Я ці селюки- мутанти, які в Кузнецовську відчули себе "городскими" бояься вернутися до своєї првадідівської назви.

Треба було як Дніпро назвати- Кузня.

Олексію, прошу Вас, виправляте помилки у тексті....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.