Екс-голова Рівненської облдержадміністрації засвітився на столичному телеканалі

Віктор Матчук дав інтерв’ю телеканалу «Еспресо». В ньому йшла мова про події на сході та економічну ситуацію в Україні. Окрему увагу, як написав Матчук на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук", приділили проблемі утилізації та переробки сміття в контексті трагедії на Грибовицькому смітнику неподалік Львова.

"Декілька років тому мав можливість на власні очі побачити, як працює сучасний сміттєпереробний завод у Швеції. Для нього збирають УСЕ сміття у радіусі 300 кілометів. Сміття спалюють і отриманою енергією обігрівають величезне місто. Не використовуючи газу. Нам до такого ще рости і рости. Але, сподіваюся, нинішня проблема Грибовицького сміттєзвалища спонукатиме місцеву і центральну владу підходити до "сміттєвого питання" по-новому. Інакше нас чекає не одна екологічна катастрофа. Про це і багато іншого говорили сьогодні на каналі Еспресо". – написав Віктор Матчук.

Як писав раніше сайт "ВСЕ", нещодавно видання "Радіо Свобода" опублікувало відео-ролик по проблемі утилізації і переробки сміття. В ньому згадується й Рівне, як місто де розташований єдиний в Україні сміттєпереробний завод.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.