Чарівних і талановити рівнянок шукатимуть ще два дні

Завершується реєстрація на VI Обласний Фестиваль краси і талантів "Перлинка Рівного". Як повідомила Координатор Фестивалю Надія Пивовар, це конкурс для чарівних і талановитих дівчаток віком від 5 до 15 років. Цьогоріч фестиваль відбудеться уже вшосте.

Фестиваль краси і талантів "Перлинка Рівного" – проект торгової марки ARTmodels® спеціально для яскравих, милих, талановитих, харизматичних дівчаток віком від 5 до 15 років, що проводиться з метою розвитку дитини як гармонійної особистості, вдосконалення естетично-виховних традицій, формування позитивного сприйняття світу тощо.

Підготовка до Проекту і, власне, Фінал – це цікаві знайомства, пізнавальні майстер-класи, професійні фотозйомки, змістовні репетиції, насичена розважальна та концертна програма, а також море позитиву, яскравих емоцій і подарунків!

Все буде у кращих традиціях торгової марки ARTmodels® і навіть більше. Фінал Шостого сезону Фестивалю відбудеться 26 червня 2016 року. – говорить засновник ТМ ARTmodels® Оксана Ігас. - Цьогоріч проект має тему: "Я – РІВНЯНКА! І цим пишаюся!". Усе – від кольорової гами логотипу Фестивалю і дрес-коду наших учасниць до творчих завдань і традиційного Соціального проекту – пронизане любов’ю до нашого міста та України!!!

Набір учасниць Фестивалю триває до вівторка, 14 червня 2016 року. Зареєтруватись можна за допомогою електронної Google форми та за телефоном 067 360 51 22. Слідкуйте за новинами у нашій групі в соціальній мережі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.