Депутат Рівненської облради з "Солідарності" назвав дії радикала "самопіаром"

Депутат Рівненської обласної ради від БПП "Солідарність", голова бюджетної комісії Юрій Благодир назвав дії радикала Володимира Ковальчука, піаром та спробою привернути до себе увагу.

— Те, що нині відбувається у Рівненській обласній раді — це піар та спроби привернути до себе увагу. Спосіб за допомогою якого це відбувається, схожий на політичне рейдерство — констатував Юрій Благодир.

За словами депутата, нині головою залишається Олександр Корнійчук, який, аби не нагнітати ситуацію, до наступної чергової сесії пішов у відпустку.

Благодир підкреслив, що відповідно до закону "Про місцеве самоврядування", виключно депутати облради можуть приймати рішення щодо того, хто буде обіймати посаду керівника представницького органу, що й буде зроблено на наступному сесійному засіданні, яке відбудеться 17 червня.

Нагадаємо, у Рівненській обласній раді склалась ситуація коли відразу двоє політиків вважають себе головами: Володимир Ковальчук (Радикальна партія Ляшка) та Олександр Корнійчук (БПП "Солідарність"). Це сталось в наслідок рішення суду, яким зобов'язали відновити на посаді Володимира Ковальчука. Якому депутати облради висловили недовіру. В той же час тим же  рішенням визнано законність обрання головою Олександар Корнійчука.

Від тоді триває постійний конфлікт між обома "головами" за легітимність. Днями Володимир Коовальчук захопив кабінет голови облради. По цьому факту було відкрито кримінальне провадження. 

Коментарі

Настоящих буйных мало - вот и нету вожаков.

Все обл депутаты дураки они сами допустили эту клоуна думаю. Надо больше думать про дела области и её жителей, а меньше торговать с мармелад никаких и Юлька мира за должности. Обидно смотреть на этих депутатов.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.