Рівненська гуртівня "Розумна іграшка" пропонує найзручніші літні візочки для прогулянок

Багатьом може здатися, що правильно обрати візочок для дитини і прогулянок так вже й складно. Однак асортимент цього товару так величезний, що в ньому дуже навіть легко загубитися. Тому варто відразу визначити, що саме вам потрібно. Як правильно вибрати коляску, дитяче для новонародженого для прогулянки на свіжому повітрі.

 

З шести місяців, коли дитина починає сидіти, і лежати в люльці йому нудно, на допомогу приходять візочки для прогулянок, хоча лікарі не рекомендують в цьому віці переходити на ці варіанти. Краще почекати, коли малюк навчитися сідати сам, а це відбувається приблизно до 8-9 місяців. Коляска для прогулянок взимку не дуже зручна, оскільки колеса у неї менше розміром, чим у люльки і трансформера, але завдяки більшій кількості коліс, компактності і легкості вона має вигідні переваги. З нею зручно ходити в магазини, їздити в громадському транспорті, вона легко складається і переноситься. Сучасні коляски забезпечені утеплюючими накидками і чохлами, тому по мірі захисту від негоди вони не поступаються люлькам.

Коляска тростина – літній варіант коляски, її плюси в легкості, компактності і миттєвому складанні, чому вона набуває форми тростини. Цей варіант призначений для дітей після року, які вже ходити навчилися, але швидко втомлюються, а тут якраз рухомий стільчик є, який мама котить. Ремінці безпеки, ножне гальмо, маневреність і недорога ціна – дитячі коляски-тростини купують багато батьків для літніх прогулянок. З тростиною і в магазині зручно, і в транспорті, і в будь-якій подорожі. Спати, звичайно, малюк в ній навряд чи буде, але котитися по доріжках парку і періодично котити коляску самому, допомагаючи мамі – це запросто!

Рівненська гуртівня "Розумна іграшка" пропонує турботливим матусям дуже зручний літній візочок JOY Q 2005, з міцним металевим корпусом,з максимальною вантажопідйомністю - 20кг. Великий капюшон з оглядовим віконцем для нагляду за малюком. Регулювання спинки: 5 положень. Регульована підніжка для ніг. П'ятиточковий ремінь безпеки оснащений м'якими накладками. Встановлено м'який, зйомний бампер безпеки. Тип коліс: передні і задні подвійні. Передні колеса обертаються на 360 градусів з можливістю фіксації. 

Детальна інформація:

066-210-75-69

097-764-66-25

Сайт: smarttoys.com.ua

на правах реклами