Рівняни захищають свої права

Мешканці однієї  з багатоповерхівок, що на вул.. Данила-Галицького «не товаришують» із псами, які знаходяться у незаконно облаштованому розпліднику. Власник розплідника -  підприємець Юрій Бойко. Через постійний лай тварин рівняни забули про повноцінний сон.

Міський голова – Володимир Хомко, зазначив, що проблема  сусідства з тваринами є вкрай серйозною, тому обговорити перебіг подій прийшов особисто.

«Юридично ми не маємо права зайти на його приватну територію. Чинне законодавство не дозволяє нам діяти у радикальний спосіб, проте ми все ж вживаємо певних заходів на користь людей. Тільки-що я мав зустріч з головою облдержадміністрації. Є певні зрушення. Наразі цією справою уже займається обласна прокуратура. Вдалося з’ясувати, що фірма-розплідник зареєстрована аж в Англії», - зазначив міський голова Володимир Хомко.

Від мешканців також пролунали звернення щодо вирішення ще однієї проблеми – скарги на сусідів, які через якісне асфальтове покриття пересуваються на автомобілях з недопустимо високою швидкістю, наражаючи на небезпеку оточуючих. Люди запропонували покласти у дворі кілька "лежачих поліцейських", щоб змусити "гонщиків" гальмувати. Зауваживо, що власники автомобілів таким ідеям  не зраділи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.