У Рівному поліцейські оштрафували інкасаторів

Рівненські патрульні поліцейські оштрафували машину інкасації одного з українських банків. Про це повідомив Дмитро Терещенко на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук". Він, до речі, й помітив порушення Правил дорожнього руху та викликав патрульних.

"Сьогодні, близкь 15:00 зупинка поблизу "Ліону", порушення вимог розмітки 1.4 за близько чотирьох метрів від знаку "зупинка громадського транспорту". Викликав поліцію, за час поки чекав, почув хамство від інкасаторів у стилі: "хіба не бачиш, яка це машина?". Копы спочатку спробували мені щось розповісти про «спецтранспорт», але після телефонної консультації з вищим розумом (комроти) почали виписувати постанову. Весь цей час навколо ходила якась дівчина, тикала в мене телефоном і розповідала, що вона начальник інкасації та погрожувала різними "карами небесними". У підсумку на водія постанову таки виписали. Дівчина наполягала, щоб постанова була на Приватбанк, але звичайно правильно винесли на водія" - написав Дмитро Терещенко на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

Коментарі

Та, що ви доєпались, понабирали бичків з сел сказали ви не мусора ви копи, і натягують народ, чим глубже тим краще, а ті і раді за 300₴, кулі джек-пот

Дмитро Терещенко пи-----с редчайший, до столба доипался, пусть к бублику доипётся, рад буду увидеть его с разбитым иплом

Мерчук "піаарас" штрафує пішоходів, принижує людей, а на виклики пяних які бухають водку біля підїздів не складає жодних постанов. Бухати, колотись можна, шуміти можна, а переходити вулицю 1 метр від пішоходки відразу штраф на 51 грн. От вам нова поліція.... нова каральна служба мета тупо зібрати кошти з населення на нові вибори.

Це проблеми банку де він свої відділення розміщує, і де ходити інкасаторам.

Ти сам мудак! Попробуй піти працювати інкасатором. Постав автомобіль за квартал і йди з повною сумкою грошей.

Вони доречі (інкасатори) кругом паркуються як мудаки, ніби родичі депутатів...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.