ПФЛ визнала рівненський "Верес" найкращим

Рівненський Народний клуб "Верес" визнали найкращим клубом Професіональної футбольної ліги у роботі з громадськістю за підсумком сезону 2015-2016. Про це повідомляє інформаційна служба НК "Верес" з посиланням на офіційний сайт ПФЛ.

"Верес" позиціонує себе як народний клуб, а це передбачає відкритість та повну щирість у взаєминах з громадськістю. Тому приємними прикладами новітньої схеми стосунків із вболівальниками стала особлива система рівненського клубу – з членством, зборами, активною роботою в соцмережах.

Члени клубу відчувають, що їхнє слово має значення. В Фейсбуку, Інстаграмі, ВКонтакті ми можемо бачити їхні фото та дописи, вони голосують за дату проведення домашніх матчів, визначають стратегічний курс розвитку клубу. Своєчасне інформування про всі новини клубу, зворотній зв’язок зі всіма зацікавленими та відкритість у роботі зі ЗМІ – все це сприяє тому, що й трибуни рівненського стадіону не бувають порожніми. Відзначаємо народний клуб за ефективність взаємин з громадськістю", - йдеться у повідомленні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.