На Рівненщині прокуратура відсудила озеро

На Рівненщині організація незаконно користувалася водними об’єктами площею 63 га вартістю майже 2 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області. 
Господарський суд Рівненської області визнав обґрунтованими доводи прокуратури Рівненської області та задовольнив її позовні вимоги про визнання недійсним договору про організацію любительського та спортивного рибальства, укладеного контролюючим органом та громадською організацією, згідно умов якого остання незаконно користувалася водними об’єктами загальною площею 63 га.
Йдеться про озера «Друге» та «Хоромне» на Рівненщині, грошова оцінка яких складає майже 2 млн грн.
Підставою захисту у суді прокурорами інтересів держави стало те, що Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Рівненській області закріпило у 2013 році водні об’єкти за громадською організацією незаконно, тоді як правом розпоряджатись цими об’єктами наділена винятково Рівненська обласна державна адміністрація.
Довідково: згідно з вимогами водного законодавства передбачено тільки одну форму надання водойм у користування — на умовах оренди. Орендодавцями водних об'єктів є органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.