Діти з Луганська діляться враженями від відпочинку на Рівненщині

У санаторії «Електронік», оздоровлювались маленькі мешканці з Луганська. Серед них шестикласники Данило та Тетянка. Обоє  до табору їздять вже не вперше, проте на території Західної України ще не були.

Тетянка: «Найбільше сподобалось, що там свіже повітря, добрі люди. Найбільше я подружилась із дівчинкою, яка була місцевою мешканкою і жила поруч табору, вона не була відпочиваюча. Ми часто грались біля входу табору, вона з однієї сторони була, а я з іншої. В моїй групі були діти лише з Луганської області, з ними я теж дружила. Група була дуже дружня. Враження були кращими ніж я очікувала. Було багато дискотек, спортивних конкурсів. Я найбільше любила командні ігри грати, особливо перетягувати канати. Ми жили в одній великій кімнаті, яка ділилась на дві, в одній стороні жило троє людей в іншій – двоє. Я жила з дівчинкою, яку звали Вероніка».

 

Данило: «Мені в таборі сподобалось. Я з багатьма подружився, деякі дітки були із західних регіонів, деякі із Луганщини, з різних регіонів. Були дискотеки, всякі різні змагання, я брав участь у них, особливо футбол подобався. Враження були кращими ніж я очікував. Вихователі були з Луганщини.  Кожен день були процедури: соляні шахти, масажі. Я їду додому із хорошими враженнями».

Такі канікули для дітей, які на власні очі бачили війну, влаштували військові та волонтери.

Супроводжуючим у цій подорожі для дітей був священик Української православної церкви отець Ростислав. «Організувати відпочинок допомогла організація «Справа Миру», членом якої я є. Сам я із Західної України. Я проходжу не контракту, а добровільну службу на на Луганщині»-розповідає пан Ростислав. «Мені довірили таку роботу, звідти діток супроводжувати, сюди на відпочинок на Ріненщину. Ці дітки вони вже сьогодні давали інтерв’ю у якійсь мірі по-дитячому, але ви знаєте, от вони пояснять своїм батькам, що вони бачили, чи хочуть ще поїхати. Я дивлюсь їм в очі і бачу – просто супер, задоволення. Ця група класна, вони мені як рідні, попри те, що в мене власних шестеро, ці дітки вони просто чудові. Ми готувались до складностей, що це малеча і треба особливий підхід, і вміння спілкуватись. Та можу заявити, що сьогодні з дорослими у якійсь мірі важче. Настільки діти, вони - адекватні, хороші, позитивні. Я вражений. Чотири дні назад набрали ще одну групу, яка була привезена у ще один табір, там 30 дітей і далі формується інша група з 25 чоловік. Розтягнемо на все літо, будемо забирати діток з Луганщини і Донеччини на відпочинок до Рівненщини. Це була перша група на Рівненську область. Надалі хочу і буду приймати участь у такому супроводі. Дякую за довіру, так можу сказати. Я радий мати таку роботу».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.