У Рівненські обласні раді побились нардепи, АТОшники і "тітушки" ВІДЕО

У Рівненській обласній раді сталась бійка за участі народних депутатів, депутатів облради, учасників АТО та людьми в цивільному. Причиною став конфлікт між радикалом Володимиром Ковальчуком та Олександром Корнійчуком з "Солідарності".

Ще перед початком засідання кидалось в очі велика присутність людей в камуфляжі навколо приміщення де засідає Рівненська облрада. В сесійній залі ще за годину до початку сесії вже були люди в цивільному (яких нардеп Андрій Лозовий назива "тітушками") та люди яких у місті часто бачать під час роботи однієї з приватних охоронних фірм.

За двадцять хвилин до початку сесії в залі іне було де "яблуку упасти". Коли настав час, для початку роботи сесії, біля призидії розпочалась штовханина за участю депутатів Андрія Лозового, Ігоря Мосійчука та Юрія Вознюка. Конфлікт розпочався через те, що кожна зі сторін вважала, що саме їхній голова має відкривати сесію Рівненської обласної ради. Далі дивіться самі, бо у мене, навіть як у журналіста, не вистачає цензурних слів для опису того, що відбувалось.

Зверніть лише увагу на те, хто з ким консультується і питає "що далі робити?". Це дасть вам можливість зрозуміти, хто керує процесом і хто стоїть за лаштунками цього фарсу.

Пізніше штовханина переросла в бійку. Одному з голів обласної ради Олександру Корнійчуку підбили око кинувши в нього пляшку з мінералкою. Зламали мікрофон на трибуні та потрощили стіл в призидії.

Коментарі

Пропоную відкриття сесії розпочинати з молитви "Отче наш....." і в присутності священника....Майте терпіння вислухати опонента,то й почують вас.Дай Боже всім здоров'я!

Боже, кого я буду вибирати на наступних виборах? Хлопці-депутати! Станьте один на один біля обласної ради і доведіть хто "крепший". Ви підбурюєте люд і тильки ви! Туди до Марьїнки і побачать люди хто ви. А із стаканом віски по" манхетену "я тоже сможу ходити і дівчат забавляти.
Тільки я процюю щоб на хліб заробити , а ви на футбол їздите. Скоро ми у вас обох спитаємо, що ви робили в нашій Раді 4 роки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.