Рівненська обласна рада стала "безголова"

Після годинної перерви з дорадчої кімнати, де відбувались переговори, вийшли голови фракцій облради, народні депутати, обидва голови облради та їхні заступники. Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ" політики домовили, що  Олександр Корнійчук з "Солідарності" та радикал Володимир Ковальчук  пишуть заяви на звільнення.

Як і обіцялось, обидва голови написали заяви на звільнення та по черзі оголосили їх в президії облради. Потому, заступник голови обласної ради, свободівець Олексій Бучинський продовжив засідання. Депутати проголосували за внесення у порядок денний пропозицію прийняти відставку обох голів. Питання підпримали всі депутати присутні в залі.

Відставку проголосували "пакетом" і депутати продовжили роботу. Наразі впорядковують питання порядку денного. Викллбчають і переносять на наступниу сесію питання, які втратили сенс через сьогоднішні події ураді чи стали предметом домовленостей політиків.

Бійці Національної гвардії та спеціальної роти поліції, які раніше охороняли призидію - покинули сесійну залу. Так само залишили будівлю обласної ради й решта бійців Нацгвардії і поліції.

Депутати ж продовжили роботу. Наразі триває розгляд депутатських звернень. Далі, за словами самих депутатів, робота сесії йтиме за проголосованим порядком денним. Питання обрання нового голови Рівненськоої обласної ради на цьому пленарному засідання розглядатись не буде. 

Коментарі

"радикал Олександр Корнійчук та Володимир Ковальчук з "Солідарності" "?

- Володька, а давай махнемося!
- Прошу мене звільнити та перевести в іншу фракцію...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.