У мера Рівного стало на одного заступника менше

Заступник міського голови Рівного з питань архітектури, будівництва та інвестицій Руслан Шевчук звільняється зі своєї посади. Про це повідомляє портал "ЧаРівне.інфо". Сам Руслан Шевчук підтвердив чутки про своє звільнення. Більше того, він повідомив, що написав заяву на звільнення ще позавчора, у середу, 15 червня.

- Так, я справді звільняюся. Поспілкувавшись позитивно з Володимиром Євгеновичем у середу, я попросив його задовольнити мою заяву на звільнення. Він її вже підписав. Тепер залишилось підготувати щодо цього відповідне розпорядження міського голови. Сподіваюсь, його видадуть вже у середу, 22 червня.

Руслан Шевчук також пояснив причини такого свого рішення:

- Я пропрацював майже рік. Офіційна причина мого звільнення - сімейні обставини, а саме те, що мені не вистачало часу для дітей і сім`ї. Будучи заступником міського голови, я максимально намагався працювати ефективно. Втім, я ніколи не ставив собі за мету пропрацювати на цій посаді 5 чи більше років. І, звісно, ж рівень оплати праці на цій посаді також впливає на таке рішення.  5 років важко на таких грошах прожити.

Також Руслан Шевчук розповів, де тепер збирається працювати:

- До посади заступника я 15 років працював адвокатом. Тому зараз я планую повертатися до юриспруденції і надання адвокатських послуг.

У кулуарах міської ради кажуть, що причиною такого рішення стала дуже бюрократична система роботи міської ради, що, власне, і не подобається Руслану Шевчуку. Втім, чи так це насправді достеменно не відомо. Так само як і те, чи є вже якась кандидатура на тепер вже вакантну посаду заступника міського голови Рівного, Руслан Шевчук не знає. Каже, що поки про це ще ніхто не говорить.

Коментарі

Втомився він воювати з бюрократами... Хотів переробити систему - вона його перебувала. Такі Довго не витримують в бюрократичній анархії...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.