Довге волосся - основа образу рівненських наречених

 

Стильна укладка – останній аргумент в користь нареченої. Продуманий варіант зачіски додасть образу цілісності, і в поєднанні з розкішною сукнею остаточно вб’є нареченого. Нареченій з довгим волоссям завжди доводиться вирішувати дилему, яку ачіску обрати, але саме для власниць довгого волосся вибір безмежний.

 

Довге волосся завжди красиво і жіночно. Однак не всіх природа наділила жінок шикарною шевелюрою. Тому сьогодні багато дівчата вдаються до процедури нарощування, бо як природний процес відрощування занадто довгий. А якщо своя шевелюра тонка і крихка, то немає сенсу відрощувати довжину. Сьогодні зробити собі густу і шикарну шевелюру нареченим допоможе рівненський майстер Мирослава Мишкевич.

Зачіски з нарощеним волоссям дозволяють створювати нові образи кожен день. Вони ідеально підходять для повсякденного життя та урочистих заходів. Варіантів зачісок з довгими пасмами багато і всі вони різноманітні і красиві.

Вибирати стане простіше, якщо відштовхуватися від моделі сукні і покладатися на ефект аксесуарів. Глибоке декольте і спадаючі локони сформують романтичний образ. Прикрасити голову краще гарною стрічкою, намистинами, живою квіткою або прикріпити фату. Мініатюрна діадема додасть парадності і шарму будь укладанні і згладить строгість класичного пучка. Весільні зачіски на довге волосся представлені в різних стилях.  Хвиляста укладка з фіксаторами, камінням або витонченим гребенем з перловим намистом – альтернативний варіант фаті. А також, серію святкових зачісок на довге волосся неможливо уявити без завитих локонів.

Процедура нарощення волосся має свої тонкі особливості, правила та вимоги. Однак разом із тим, мати довге та густе волосся - мрія чи не кожної справжньої леді. А здійснюють мрію за адресою: вул. Шевченка, 105. Телефон: 096- 54-75-956.

на правах реклами