Рівнян консультуватиме один з найкращих пластичних хірургів України

Відтепер рівняни мають можливість отримати консультацію у одного з найкращих пластичних хірургів України, Ростислава Валіхновського. Медичний центр "ValikhnovskiMD" робить все можливе, щоб бути ближчим до своїх клієнтів. Саме тому у багатьох містах України відкрили консультаційні центри. Одним із таких міст стало Рівне. Відомий пластичний хірург надаватиме безкоштовні консультації у косметологічному центрі «Алхімія краси», яка щодня допомагає рівнянам вдосконалювати власне тіло та дбає про їх красу та молодість. Саме для тих, хто прагне побороти власні комплекси чи давно мріє отримати цінну пораду від пластичного хірурга, з’явилася така унікальна можливість.

 

  Ростислав Валіхновський - заслужений лікар України,    видатний пластичний реконструктивний хірург, з більше, ніж  20-річним досвідом роботи, віце-президент асоціації  пластичних хірургів України, директор і засновник медичного  центру «Клініка Доктора Валіхновського», кандидат  медичних наук, політичний і громадський діяч. Лікар, який  змінив долі людей у телевізійних проектах: «Поверніть мені  красу» ( 1+1), «Я соромлюсь свого тіла» (СТБ), «Моє нове  життя» (Україна).

 

 

 

 

 

   Ростислав Валіхновський визнаний одним з кращих пластичних і реконструктивних хірургів на території Східної Європи, а його  клініка з 2013 року входить до списку десяти найкращих медичних закладів України за версією «Інвест-газети», а також визнана, як лідер галузі за версією газети «Капітал» в 2014 році. Ростислав Валіхноскій займає лідируючу позицію серед українських лікарів-хірургів за версією медичного порталу Doc.ua в 2014 - 2016 роках.

Серед клієнтів доктора президенти, урядовці, депутати парламенту, спортсмени, знаменитості, зокрема - президент України Віктор Ющенко, оперний тенор Володимир Гришко та інші. Його хірургічні навички та глибокі фундаментальні знання визнані пацієнтами, як всередині країни, так і за кордоном. Сьогодні на його рахунку більше 7 000 успішних операцій. А нещодавно директор і засновник медичного центру "Клініка Доктора Валіхновського"  отримав заслужену нагороду у галузі медицини Людина Року.

Доктор Валіхновський намагається йти в ногу з часом - опановувати нові технології, сучасний софт для управління часом і компанією. Він народився в один день зі Стівом Джобсом, можливо саме тому має таку симпатію в ноу-хау в області інформаційних технологій. 

Тепер, рівняни також мають унікальну можливість отримати консультацію у відомого хірурга. 

Для того, щоб проконсультуватися у Доктора Валіхновського, необхідно записатися на консультацію, яка проходитиме у косметологіччному центрі "Алхімія краси" за номерами телефонів:

098 500 45 95,

095 888 48 86,

0362 262848.

Не прогавте свій шанс змінити себе!

на правах реклами

Коментарі

Сєрьонь, а ти що там робиш? Ти ж костоправ, а не пластичний.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.