У Рівному продавці перекрили дорогу

Сьогодні у Рівному продавці влаштували санкціонований протест і перекрили проїжджу частину. Люди вимагають, аби їм дозволили здійснювати торгівлю і заробляти на цьому на життя.

«Ми проводимо мітинг. Сільських людей виганяють і не дають можливості їм продавати.  На тих місцях, де пропонують це робити – всі перекупщики, місця зайняті,  хоча встановлювали їх для села. Я наприклад мати-героїня у мене 5 дітей, – розповідає Кислюк Наталія Іванівна, - я вирощую худобу, щоб дітей лікувати, одягнути в школу і заплатити за навчання. Але не можу продати, півроку в черзі потрібно стояти, щоб я шматок м’яса змогла продати і не дають торгувати, виганяють.  Поліція нас в середину  заганяє, а там продавати практичо не вдається. Якщо не доб’ємось якихось результатів підемо далі. У мене 5 дітей і 10 внуків, як їх прокормити? Я можу викормити худобу, виростити, але я не можу продати».

За подією спостерігає наряд поліції, проте людей, не зачіпають, лише слідкують за дотриманням порядку.

«Відбувається санкціонований мітинг, через те, що ми не дозволяємо ї торгувати з рук, на цьому місці. Розганяти людей, ми не можемо, люди мають право на своє волевиявлення. Проте порушувати статтю 160 кодексу України про адміністративні порушення , яка забороняє торгувати з рук, ми не дозволимо, є відведені місця. До них прийшов керівник ринку і начальник служби охорони ринку, показують,  де є можливість торгувати. Вони там не хочуть, бо тут більше людей, - розповідає інспектор Наконечний,- поки ми захід не припиняємо і будемо чекати рішення керівництва».

 

Ключові слова: 

Коментарі

Анулювати всім місця, а з 1 липня провести торги хто більше заплатить за місце той і торгує, все чесно, і одразу буде видно де "бабулька" а де "перекуп".

Не треба під селян косити сидять кури продають позасмерджені ,а бабу з села гонять ще й сміття гори лишають.

Не правда бабусі стоять на прилавках, а перекупити мітингували.

там таких наконечних 95%, їм тільки котів з дерев знімати під керівництвом мерчука вельмишанівного. фраєрки в окулярах. дтп не можуть оформити...

Цей інспектор Наконечний, хамло рідкісне. Звати Дмитро Дмитрович Наконечний, рядовий батальйону поліції Рівного. Нічого нового у нього немає, старий мент, який подався у поліцію, до людей ставиться як до бидла. На нього кажуть вже було написані 3 заяви по хамству. Але Мерчук мовчить покриває.... бо система залишилась покривання.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.