У Рівному представили нового технічного партнера Народного клубу «Верес»

Сьогодні в обласному центрі комерційний директор НК «Верес» Ірина Теслюк оголосила нового технічного партнера рівненського клубу. Ним стала іспанська фірма «Kelme». На прес-конференції представили і зразок майбутньої форми команди.

Piccy.info - Free Image Hosting

Разом з тим із ТМ «Joma» рівняни співпрацю припинили. Зміну партнера мотивували тим, що «Верес» повинен бути на рівня із кращими світовими командами.

-Бренд «Kelme» добре відомий на світовому ринку. – каже Ірина Теслюк. – Тут новітні технології, дихаюча тканина і думаю наші футболісти оцінять нову форму. В ній їм буде легше здобувати перемоги. Для нас це зовсім новий рівень.

Piccy.info - Free Image Hosting

-В наших планах є і забезпечення амуніцією і наших юних футболістів. – сказав Олексій Хахльов. – До початку сезону ми хочемо надати форму ДЮСШ «Верес» та у КОЛІСП, де займається підростаюче покоління. Наразі, це 450 дітей, плюс тренерські штаби

Окрім цього було анонсовано, що співпраця з «Kelme» буде вигідною і для вболівальників. У фан-шопі команди ціна на фірмову футболку знизиться з 630 до 400 гривень. І це буде саме та форма, в якій футболісти захищатимуть честь Рівного.

Piccy.info - Free Image Hosting

Примітно те, що логотип нового технічного партнера схожий на вовчий слід, що є символічним, оскільки рівненські ультрас асоціюють себе з вовками і часто на матчах можна було бачити гасло "Вовки прокинулись".