Олексій Хахльов вдруге очолив рівненський "Верес"

Олексія Хахльова призначили президентом ТОВ «Футбольний Клуб «Верес-Рівне». Це сталося на загальних зборах Товариства з обмеженою відповідальністю. Про це повідомляє офіційний інтернет-сайт НК «Верес».

- Попри певний резонанс, що виник після створення ТОВ «Футбольний Клуб «Верес-Рівне», на загальних зборах мені запропонували стати президентом цього Товариства з обмеженою відповідальністю, - розповів під час сьогоднішньої прес-конференції Олексій Хахльов. – Тобто я буду керівником клубу з відповідними повноваженнями та правом підпису. А ще це означає, що від імені Громадської Спільки «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне», від усіх її 3728 членів, від усієї вболівальницької спільноти я зможу брати участь у вирішенні як стратегічних, так і оперативних питань. При цьому є домовленість, що вплив Громадської Спілки та «Львівського холодокомбінату» на діяльність клубу буде солідарним, тобто однаковим.

Нагадаємо, що ТОВ «Футбольний Клуб «Верес-Рівне» заснували спільно Громадська Спілька «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне» та ПАТ «Львівський холодокомбінат». Саме участь останнього дозволить вирішити фінансові питання участі Народного Клубу «Верес» у чемпіонаті України серед команд Першої ліги.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.