Депутати Рівнеради "копіють" народних депутатів

Схоже депутати Рівненської міської ради вирішили слідувати прикладу колег народних депутатів. Бійки у сесійній залі парламенту вже були ще у минулій каденції. Схоже тепер трендом стало прогулювання засідань міської ради.

Загальноукраїнські ЗМІ вже неодноразово писали про те, як народні депутати прогулюють роботу і не з’являються у сесійній залі парламенту. Останнім часом масштаби "прогулювання" сягнули таких розмірів, що спікер Верховної ради вже неодноразово змушений був закривати пленарне засідання через відсутність кворуму.

Схожі випадки все частіше трапляються й у місцевих радах. Так у Рівнераді часто після перерви у сесійній залі значно меншає депутатів. Втім зазвичай для кворуму і продовження роботи їх вистачає. Однак все частіше лунають "неприємні дзвіночки2.

Так сьогодні під час сесії потрібно було прийняти рішення необхідне для запуску програми НЕФКО по утепленню фасадів трьох рівненських шкіл. Депутатів у залі вистачає щоб проголосувати, але за процедурою питання мають розглянути депутатські комісії. Секретар міської ради Сергій Паладійчук запропонував у перерві зібратись комісіям і розглянути питання. Аби мати можливість поставити його на голосування у другій половині сесійного засідання. Однак як виявилось, цього неможливо зробити через відсутність депутатів, які входять до цих комісій.

- Пане голово, моя комісія не зможе розглянути питання, бо немає достатньо членів комісії для кворуму і прийняття рішень. – повідомила міського голову депутат Рінеради від партії УКРОП Ольга Криж.

- З моєї комісії теж тільки два депутати зараз є. – додав депутат Рівнеради від ВО "Батьківщина" Олександр Курсик.

До речі, піднімаючись сходами до сесійної зали зустрів депутата від БПП "Солідарність" Олександра Чубая, який кудись поспішав під час засідання. В цей же час депутат від "Батьківщини" Олександр Нестерук пішов з сесійної зали "на перекур". Це лише окремі приклади ставлення депутатів до своїх обов’язків, яке все частіше стає нормою.

Цікаво, депутати, які здебільшого є керівниками установ, фірм і підприємств, дозволяють своїм працівникам так само ставитись до своєї роботи?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.