За ремонтом доріг Рівненщини можна стежити через Інтернет

"Укравтодор" запустило інтерактивну онлайн-мапу ремонту доріг. Про це повідомляє інтернет-сайт «Економічна правда» з посиланням на прес-службу «Укравтодору».

За словами т.в.о. Голови Укравтодору Євгеній Барах, на цій мапі будуть зазначені усі основні індикативні показники, які цікавлять користувачів доріг. Усі данні будуть оновлюватися щотижнево, фото-звіти робитимуться частіше. За їх допомогою, ми матимемо можливість відслідковувати реальний стан ремонтних робіт і доводити їх до відома громадян.

Інтерактивна мапа ремонту доріг вже знаходиться на сайті Укравтодору. Крім дорожньої мапи на сайті також графічно та доступно будуть зображені усі джерела фінансування, їх наповнення та використання.

- Відсьогодні на нашому сайті в тестовому режимі запрацювала інтерактивна мапа ремонту доріг. На ній нанесені усі об’єкти поточного середнього ремонту, розпочаті роботи, загальна вартість будівництва об’єктів, проектно-кошторисної документації, терміни виконання та генеральні підрядники. – повідомив т.в.о. Голови Укравтодору Євгеній Барах під час засідання Уряду. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.