У Рівному пройшов благодійний вечір

Цієї п'ятниці відбувалась презентація 13 номеру журналу “ARTMODELS LifeStyle MAGAZINE”. Перед початком заходу гості фотографуються, зустрічають знайомих, спілкуються. Дрес-код дотримались не всі, хоча основну умову — гарний настрій, виконали. Переважають представниці прекрасної статті, хоча можливо, це і не дивно. Гості раді затишній і домашній атмосфері.

 

Одна із запрошених - Анна, ділиться очікуваннями: “ Завжди рада відвідувати подібні заходи, подобається атмосфера, яка на них панує. Минулого року моя дочка брала участь у конкурсі “Перлинка Рівого,, отримали хорошу нагороду — гран-прі. Враховуючи дотичність заходів, сьогодні ми з донькою символічно прийняли естафету і прийшли на цей благодійний вечір. Кожен такий захід хороший по-своєму, сьогодні, я думаю, він буде не менш дивовижним і гарним, як організаційно, так і емоційно. В кожен захід Оксана Михайлівна додає якусь родзинку”.

Варто зазначити, що традицією для “ARTMODELS” є проведення подібних вечорів у стилі благодійного заходу. От і цього разу було продумано та реалізовано ідею із аукціоном, зібрані кошти будуть відправлені на лікування одномісячному хлопчику Роману, який має вроджену ваду кісток черепа.

 

Директор агенства “ARTMODELS” - Оксана Ігас, виявляє подяку парк-готелю “Швейцарія” за надання приміщення, організацію та частування: “Арт-готель Швейцарія вже в п'яте допомагає нам у проведені таких вечорів, після відновлення видавництва журналу. Персонал, організація, смаколики допомагають зробити захід максимально комфортним і цікавим. Загальна ситуація в Україні досить не проста, але ми все ж виходимо”.

Також пані Оксана ділиться своїми очікуваннями щодо заходу: “Очікуєм традиційного гарного і дружнього спілкування, гарної атмосфери, літньої, нашої такої сімейної, яка надихає, хочеться на таких вечорах щось нове придумати і робити, журнал збирає і об'єднує найкраще, що є у нашому місці, люди знайомляться, спілкуються, отримують нові враження.

“Під час підготовки та організації фестивалю виникали певні труднощі”, - зазначає Оскана Михайлівна, - “цей 13 такий 13! Багато подій наклались одна на одну і часто доводилось недосипати, проте нам вдалось зробити все так, як ми і задумали. Надіюсь ми зможемо цікаво провести вечір і зможемо допомогти хлопчику Роману”.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.