Міський голова Рівного підробляє тамадою?

Освячення, перерізання червоних стрічок, промови – це стало невід’ємним атрибутом відкриття будинку культури після ремонту, чи то сміттєпереробного заводу чи магазину інструментів. Хоча, як на мене, це мутований пережиток радянського минулого. І хоча урочистості з усіма атрибутами та участю представників влади я ще якось можу зрозуміти на відкритті заводу чи будинку. То коли це доходить до відкриття магазинів чи «ларків» - особисто мені «на голову не налазить».

 Раніше я думав, що це лише у мене неприйняття подібних ритуалів. Але як виявилось я не одинокий у своїх уподобаннях. Так нещодавно жваве обговорення у колі журналістів, а згодом і активних користувачів соціальних мереж, привернула одна розсилка прес-служби міської влади.

У ній повідомлялось про відкриття у Рівному магазину професійних музичних інструментів. Ну відкриття та й відкриття. Здавалось би… Але тут все пафосно: з оркестром, освяченням та промовою міського голови.

Оркест – логічно, правильно і цікаво. Освячення – цілком допустимо, якщо це співпадає зі світоглядом і релігійними уподобаннями власника. Але от до чого тут міський голова? Чому саме на це відкриття? Чим цей магазин відрізняється, скажімо, від продуктового, чи автозапчастин? Так само і там і там – нові робочі місця та податки до бюджету. Але чомусь на одних відкриттях Володимир Хомко з’являється, а на інших – ні.

Один з користувачів соцмережі «Фейсбук» припустив, що таким чином міський голова підробляє. Виконуючи нелегку роботу тамади на події. А я б ще додав, що послуги інтернет-розсилки теж мають свою вартість. То може міська влада знайшли ще одне джерело отримання прибутків? Займаючись організацією корпоративних свят та піаром і розкруткою нових бізнесів…

Ключові слова: 

Коментарі

Політика мені по барабану, але я особисто була там. міський голова взагалі там нічого не говорив. роздули з мухи слона. Тобто промови не було. якщо автор принциповий і претендує на обєктивність нехай забере свої слова назад

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.