На Рівненщині кафе зі злочинцями гвардійці брали штурмом

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ» на Рівненщині сталась перестрілка. У місті Вараш (колишній Кузнецовськ – авт.) прозвучали постріли з автоматичної під час розбірок між різними бригадами «бурштинщиків» у кафе «Маєток». На місце подій прибули бійці Нацгвардії та працівники поліції.

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ» з посиланням на слова рівненського журналіста Дмитра Леонтіюка, у місті «Вараш» сталась перестрілка. Як вдалося пізніше дізнатись журналістам нашого сайту, сутичка сталась у місцевому кафе «Маєток» між різними угрупуваннями незаконних копачів бурштину.

Як розповідають очевидці, у кафе міста Вараш святкували весілля місцева компанія. Там же пиячила й інша компанія, «бурштинщики» з села Воронки. Які, протягом вечора, нібито вивезли одного з гостей у ліс та побили. Це стало причиною того, що до кафе підтягнулись місцеві «бригади», аби розібратись. За різними даними у сутичці брали участь від трьох до п’яти місцевих «бригад» з Вараша та бригада з села Воронки.

В результаті сутички, зав’язалась перестрілка із застосування автоматичної зброї. На місце події прибули працівники поліції та бійці Національної гвардії. Однак злочинці відмовились скласти зброю, забарикадувались у приміщенні кафе та відстрілювались. В результаті правоохоронці та бійці Національної гвардії були змушені брати приміщення штурмом.

Кілька авто були пошкоджені автоматними чергами та розбиті. Точна кількість затриманих та поранених наразі невідома. 

Пізніше, один з очевидців надав сайту "ВСЕ" відео затримання злочинців бійцями Національної гвардії та працівниками поліції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.