Рівне знайшло свою "перлинку"

Цієї неділі у Рівному пройшов VI фестиваль краси та талантів “Перлинка”. Захід проходив у Міському будинку культури. Організатор фестивалю ARTMODELS. Особливістю цьогорічного конкурсу є найбільша кількість учасниць віком від 4 до 8 років, фестиваль розширив свої горизонти для маленьих конкурсанток.

Мами пробували себе у ролі дизайнерів та стилістів. Кожне плаття та зачіски були індивідуальними. За лаштунками царили хвилювання і не спокій, та все ж на обличчях конкурсанток та їх мам, були посмішки. Наталя, мама однієї з конкурсанток робить мейкап та паралельно ділиться як проходила підготовка до фестивалю: “ Ми не вперше приймаємо участь у цьому конкурсі, підготовка була дуже складною, цього року дуже багато нового, що раніше не було. До самої ночі обшивали сукню, тільки зараз мають її підвезти. Цього року включені усі торгівельні марки Рівного, яких потрібно предстваляти в цьому і полягає основна складність. Бували моменти, що опускались руки, вчора були сльози, плач, що нічого не виходить, та все ж сьогодні ми тут”.

Дев'ятирічна Валерія в передчутті теж розповідає, як готувалась до фестивалю: “Мені подобається приймати участь у подібних заходах. Це цікаво і можна познайомитись з новими друзями. Я вже втретє приймаю участь у конкурсі, проте цьогорічна підготовка до конкурсу виявилась найважчою. Я трошки переживала, мені дуже хочеться перемогти, хоча іноді бувало, що вже і не хотілось брати участь”.

Журі розповідає, що впершу чергу звертається увага на те, як дівчинка себе презентує, нгаскільки вона розвинута, вміє комунікувати з залом та відповідати на питання жюрі. Їх зовнішність та фізичні дані є другорядними, адже це впершу чергу фестиваль краси та талантів, а не конкурс краси.

Дівчата приймали участь у декількох конкурсів. Найбільшу феєрію виклаликав донкурс дефіле у вечірних сукнях. Вбрання були досить різноманітними. Організатори задали тон конкурсу, який проходив у тематиці “ Я — Українка і я цим пишаюсь. Ми — українці і ми цим пишаємось”.

Головну корону - титул "Перлинка Рівного 2016" завоювала семирічна Валерія Дячук.

В номінації "Гран-прі Фестивалю 2016" перемогли одразу четверо учасників -  Валерія Топчій (9 років), Іванна Гулюк (12 років), Марія Хомечук (5 років), Софія Берук (10 років).

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.