У Рівному розкажуть чи пишуть правду у деклараціях прокурори та судді

30 червня 2016 року в конференц-залі готелю «Мир», м. Рівне, вул. Міцкевича, 32 відбудеться прес - конференція: «Чи правдиві у своїх деклараціях обласні та міські чиновники, судді, прокурори, поліцейські та податківці!?»  Початок: о 10.00.  Презентація експерта  НГО «ДОГО ДКЕЦРП» Анатолія Стояна.

В Україні стиль життя чиновників, суддів, фіскалів та правоохоронців зазвичай не відповідає офіційно оприлюдненим деклараціям про доходи. Не зважаючи на зміни у законодавстві, посадовці намагаються приховати свої декларації від громадськості. З початку 2016 р. так і не запрацювала система електронного декларування доходів та витрат чиновників. З метою створення альтернативної бази декларацій експерти ДОГО «ДКЕЦРП» протягом першого півріччя 2016 року збирали декларації за 2015 рік чиновників виконавчої влади, місцевого самоврядування та суддів як Житомирської  області, так і інших областей та перевірили наскільки відкритими є декларації по доходи та витрати, а також провели аналіз самих декларацій. Мета проекту полягала в моніторингу як доступності інформації декларацій про фінансовий стан для громадського контролю, так і в виявленні в деклараціях ознак, що можуть свідчити про внесення до них недостовірної інформації, конфлікту інтересі, приховування реальних статків тощо.

Під час прес-конференції буде поінформовано про поточні зміни законодавства щодо декларування  доходів, надано оцінку доступності декларацій чиновників для громадського моніторингу, критерії оцінювання змісту декларацій, порівняльні рейтинги мільйонерів, «одарованих», збирачів земель, володарів «гранд – хат, квартир,  гаражів», безхатченків, «автоманів», про ті публічні органи, які «послали» запитувачів на публічну інформацію, а також яку з двох декларацій за 2015 рік заповнював власноручно очільник області Олексій Муляренко тощо.

З усіх питань щодо прес-конференції прохання звертатись до  Анатолія Стояна за телефонами 067-792-98-42 або 095-166-39-29,    e-mail: anatoliy.stoyan@gmail.com

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.