Заступнику прокурора Рівного кинули гранату

Заступнику прокурора міста Рівне на подвір’я будинку кинули гранату. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила рівненська журналістка Інна Білецька.
Вочевидь ті хто кидали гранату, не мали на меті завдати шкоди самому заступнику прокурора чи членам його родини. Скоріш за все, метою було налякати власника дорогого будинку. Інцидент знервував чиновника і його родину. Хоча здається ще більше «засмутив» візит та увага журналістів до хатинки заступника прокурора міста.
«Заступнику прокурора міста на подвір'я кинули гранатку. Нічо там страшного і навіть не видно. Хатинка гарна. Люди привітні:
- от шо за радость? Нашо знімати? Придурки! - репетує жіночка з хати. Не люблять слуги народу, коли хтось бачить як вони бідують». – написала Інна Білецька на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».
Однак найцікавіше те, що небайдужих громадян, котрі залишають свої коментарі під новиною у соціальних мережах, найбільше цікавить інший факт. Як, наприклад, 32-річний заступник прокурора міста зміг заробити на такий будинок у самому центрі міста? Адже навіть зараз, у часи кризи на ринку нерухомості, подібний будинок коштує не одну стон тю тисяч доларів. Невже служитель Закону, це все збудував власними руками, у вільний від роботи час, на одну зарплату?

Коментарі

Максимчук це ще та ГНИДА.Шкода що його не зачепило.Тварюка на мереседесі дорогущому катається,а сука в декларації не вказав.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.