Після дощу рівненські вулиці перетворились на "Венецію"

Час від часу Рівне ніби переноситься на півтори тисячі кілометрів на захід, та перетворюється на справжню Венецію. Це стається щораз, як тільки у обласному центрі пройде бодай якийсь сильний дощ. Щоправда гондольєри тут не плавають. Хіба трапляються водії деяких авто, котрих перехожі називають співзвучним словом. Ну й ще представники місцевої влади та комунальних служб, яких тим же співзвучним словом характеризують і водії і пішоходи.

Сьогодні вночі був дощ. Нічого дивного, таке регулярно трапляється влітку після кількох днів спеки. Та як вже писалось вище, для Рівного не дивина тут же перетворюватись на Венецію. Щоправда лише у тому, що деякі вулиці перетворюються на річки з брудною водою.

Вулиця Петра Дорошенка

Сьогодні, якщо вам раптом потрібно проїхати десь до центральної частини міста, доводилося добряче попотіти у розрахунку маршруту. При цьому жоден новомодній GPS вам не зміг би допомогти. Тут потрібно знати особливості рівненських вулиць.

Вулиця Млинівська

Бо саме сьогодні вулиці Млинівська, Вячеслава Чорновола, Петра Дорошенка і деякі інші, перетворились на брудні річки. Раніше у таких випадках місцева влада бідкалась, що дренажна система зношена і потрібно дуже багато грошей на її реконструкцію.

Вулиця Костромська

Сьогодні ж вихідний, а до завтра вода відійде. Тому цього разу не буде й цих виправдань. Тому розслабтесь і споглядайте фото уявляючи, що ви у Венеції. Бо більшості з вас, навряд чи «світить» там побувати з нинішнім рівнем добробуту українців. За виключенням хіба тих, котрі заробили на «якісному ремонті» рівненських вулиць. Як от наприклад вулиць: Князя Володимира, Міцкевича, Білої та Поповича. Де «новий» асфальт зійшов разом з новою дощовою водою.

Вулиця Поповича

Щоправда з великою долею ймовірності можу припустити, що на вулиці Поповича  асфальт дуже швидко відновиться. Бо ж саме цією вулицею їздить щодня на роботу та з роботи міський голова Володимир Хомко. А що буде з іншими? Міська влада щось придумає. Наприклад, як з вулицею Князя Володимира, яку «капітально» відремонтували минулого року перед виборами. І  асфальт на якій «поплив» вже за кілька місяців.

Вулиця Коцюбинського

Тоді міський голова запевняв, що підрядник не отримає грошей, аж доки не усуне свої недоліки. «Не смішіть мої підкови!» - казав говорящий кінь у мультфільмі про трьох богатирів. «Всьо уже украдено до нас» - ніби підтримував його герой фільму «Операція И». Як виявилось, у цьому році заплановане «розширення вулиці Князя Володимира» на чималеньку суму грошей платників податків. Хоча ширина вулиці там більш ніж достатня.

Тоді «для чого?» спитаєте ви. Відповім, щоб знову «капітально» відремонтувати вулицю після минулорічного «капітального» ремонту і відрапортувати перед виборцями, що все зроблено.

Виборці, вони ж не читають бюджет міста і рішення депутатів Рівнеради. То повірять. А решта – промовчать. Так само, як промовчав той депутат міської ради, який сильно обурювався мені під час «перекуру» виявивши цю цікаву схему. Тоді обранець обіцяв підняти галас і розібратись. Що було далі, ви я думаю вже здогадались по тій тиші і хлюпанню води після літньої нічної зливи.

Плавайте наздоров’я!

Коментарі

На фото біла, біля сарненського кільця та млинівська - там така ситуація роками чому дивуватися не зрозуміло

Кривошеєв, пиздіти - не мішки носити. Йди у мери та новодь порядки!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.