Росія знову брязкає зброєю

У Росії в республіці Бурятія підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) Східного військового округу (ВВО) проведуть масштабні навчання із застосуванням нових комплексів "Борисоглібськ-2" і "Ртуть-БМ". Про це повідомляє інтернет-сайт «Українська правда» з посиланням на інформацію ТАСС.

- На полігоні "Бурдуна" з початку тижня в польовому виході буде задіяно понад 200 військовослужбовців і близько 30 одиниць нової техніки, - заявили в прес-службі ВВО.

Військовослужбовці РФ вже зробили багатокілометровий марш на техніці з пункту дислокації на полігон, де організували табір.

Їм належить виконати ряд спеціальних завдань по розгортанню систем РЕБ, організації цілодобового чергування в польових умовах, пеленгації джерел радіоелектронного випромінювання і створенню перешкод системам зв'язку умовного противника.

Польовий вихід триватиме місяць, потім кожен військовослужбовець здасть заліки зі спецпідготовки. Підсумком стане масштабне тактико-спеціальне навчання, в ході якого підрозділу РЕБ забезпечать виконання навчально-бойових завдань мотострілецького батальйону в наступі і обороні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.