Вікна, що дбають про комфорт і заощаджують сімейний бюджет. На що звернути увагу при виборі вікон?

 

Про що мріють новоспечені власники квартири в новобудові? Зазвичай, про індивідуальний стиль, сучасний зручний дизайн, безпеку і…комфортний мікроклімат в будь-яку пору року.

 

Про останнє, до речі, можуть подбати сучасні металопластикові вікна. Виявляється, за правильно обраної комплектації вікно здатне не тільки ефективно зберігати тепло взимку, але й забезпечити приємну прохолоду влітку. А на додаток до комфорту Ви можете отриматисуттєвезаощадження на комунальних витратах, особливо, якщо квартиру буде обладнано лічильниками тепла.

Якже пересічному споживачеві, непрофесіоналу в будівельних питаннях, зробити правильний вибір, щоб скористатися всіма цими перевагами? Адже вікно складається з профіля, фурнітури, склопакету, також не варто забувати про вибір виробника-підрядника і монтаж.Відповідь на це питання ми знайшли у досвідченого спеціаліста віконного ринку Людмили Кубай, директора ТОВ «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР»:

– Одна з найважливіших функцій, які виконують сучасні вікна – це теплоізоляція. Саме тому теплоізоляційні характеристики віконної конструкції мають стати для замовника головним і важливішим за ціну критерієм вибору, а не навпаки. Простими словами, показник теплоізоляції вікна (коефіцієнт опору теплопередачі) має відповідати встановленим державою нормам. Для переважної більшості території України він сьогодні складає 75 м2К/Вт. Власне, на об’єктах, де засклення довірено нашій компанії, ми дотримуємось цих вимог з моменту їх запровадження.

– Пані Людмило, Ви можете розповісти детальніше на прикладі одного з останніх проектів?

– Залюбки. Якщо говорити про останні об’єкти, найкращим прикладом стане ЖК «Спектрум». Враховуючи завдання, які було поставлено проектувальниками комплексу і забудовником, вибір було зроблено на користь 5-камерної профільної системи REHAU Ecosol Design 70в комбінації з 2-камерним енергозберігаючим склопакетом. По-перше, саме така конфігурація задовольняє вищезгаданим вимогам по теплоізоляції, а це означає, що навіть за сильних морозів у квартирах буде тепло, при чому без суттєвого зростання витрат на опалення.По-друге, для виробництва вікон ТМ ВІКНОВА ми обираємоякісні комплектуючі європейських виробників, що також є запорукою надійності і довговічності конструкцій.

Зокрема, компанія REHAU має солідний досвід у виробництві віконних профілів, до того ж вважається і в Європі, і в Україні одним з провідних постачальників енергозберігаючих рішень. Профіль виробляється на європейських заводах REHAU, що є гарантією дотримання найсуворіших вимог ЄС щодо якості та екологічності продукту. Як доводить наш власний досвід (а ми з REHAU працюємо більше 15 років), профіль має відмінні експлуатаційні характеристики, стійкий до впливу зовнішніх факторів, не жовтіє і, що особливо важливо для господинь, дуже зручний і легкий у догляді.

При виборі фурнітури ми знову віддали перевагу німецькій якості. Всі вікна для ЖК «Спектрум» оснащені німецькою фурнітурою «WINKHAUS». Враховуючи різні потреби замовників, ми пропонуємо їмще на стадії зведення індивідуально обрати комплектацію. Це може бути багатоступеневе регулювання відкривання, додаткові зачепи для безпеки, додатковий захист для дітей тощо.

Тож можете бути певні, що з саме такими вікнами власники квартир почуватимуться комфортно і затишно в будь-яку пору року, а головне, зможуть заощадити на комунальних витратах.

 

на правах реклами