У Рівному клієнт вимагає розслідувати банкрутство банку

Клієнт збанкрутілого «FIDOBANKу» Олександ Харват вирішив не мовчати про нанесення йому значних збитків. Він звернувся до поліції з проханням розібратись поетапно і знайти винних у тому, що він залишився без власних коштів. 

Поліція не вбачила у його заяві кримінальних порушень і відправила справу у архів. Цей факт дуже обурив громадського діяча. 

"Правоохоронні органи нічого не роблять. Це я вже вважаю службова недбалість Вони отримують зарплату з наших податків і повинні працювати якісно," - прокоментував на пресс конференції Олександр Харват.

У свою чергу Віталій Марчак представник Національної поліції повідомив, що до них звернулись з невідповідною статтею. Вони проводили слідчі дії, але порушення не знайшли. Він рекомендує вкладнику банку передивитись, що розслідувала поліція згідно заяви і написати ще одну.

Взагалі, за останній рік збанкрутувало близько 76 банків. Всі з них з українським капіталом. Оскільки наше законодавство має дірки, це дозволяє близьким до керівництва і керівникам банків, свої кошти виводити за різними корупційними схемами. За словами Віктора Войтовича заступника начальника НБУ, для того аби банк втратив спроможність працювати, потрібно вивести всього 10% коштів. Через те, нажаль страждають громадяни. Особливо бізнес та підприємці. Адже вони не застраховані фондом гарантування вкладів і є аж четвертими у черзі на повернення коштів. Нажаль, до них вже грошей не вистачає.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.