Керівника рівненської "санстанції" заарештували?

Директора Рівненського обласного лабораторного центру держсанепідемслужби Романа Сафонова затримали правоохоронці. Про на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила рівненська журналістка Інна Білецька.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про затримання головного санітарного лікаря Святослава Протаса та ще два десятки чиновників цього відомства. За словами міністра, вони організували схему по розкраданню великої суми державних коштів. Операція проводилася і розроблялася спільно Нацполіціею і НАБУ. За його словами "за час спостереження задокументовано 11 фактів вимагання та отримання Протасом від підлеглих хабарів".

"Аваков заявив про затримання головного санітарного лікаря України і про 19 його підлеглих, у яких обшуки. Ми перевірили. У Рівненського головного санітарного лікаря теж. Його вивели з кабінету і повезли давати покази. Певно, підозрюють, що він з тих 19, які в схемі". – написала Інна Білецька на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Роман Сафонов

Ще раніше Арсен Аваков інформував, що у цій корупційній справі проводяться обшуки та затримання одночасно по всій країні. Допитуються 19 головних санітарних лікарів областей, частина з яких також будуть затримані. Яка доля чекає на директора рівненської «санстанції» поки що невідомо.

 

Нагадаємо, що в березні цього року керівництво Головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області звинувачували у корупційних порушеннях, зловживанням службовим становищем та тиску на трудовий колектив. Відповідне зверення через міжнародний сервіс викривачів "Хабардокс" надійшло на адресу журналіста "ВСЕ" Юрія Дюга та журналіста "Четвертої влади" Дмитра Бондаря. Зважаючи на значний суспільний резонанс, який склався останнім часом навколо роботи Держсанепідемслужби у Рівненській області та використання нею будівлі на Замковій, 29, ми вирішили вивчити питання більш детально. Редакція не стала послуговуватися неперевіреною інформацію і звернулось до керівництва керівництво Рівненської держсанепідемслужби за коментарями. У свою чергу, в.о. директора Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр» Роман Сафонов спростовує всі звинувачення.

Коментарі

Олексій Кривошеев, Ви посилаєтесь на Інну Білецьку (її пост в мережі фейсбук), ніби то вона повідомила про "затримання" Сафонова. Інна не висловлювалась щодо затримання, зазначивши " Його вивели з кабінету і повезли давати покази. ". Затриманий – це вже офіційний статус. З якою метою перекручуємо слова? І ще одне, чому офіційний запит ДУ "Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ" щодо власників "сайту чесних новин "ВСЕ" для спростування поширеної Дюгом неправдивої інформації залишився без відповіді? Тому що "чесні"?

Олексій Кривошеєв, бачу ви такий самий завзятий брехун як і Юрій Дюг. Ніхто до мене не звертався.
Для того щоб спростовувати звинувачення потрібно, щоб їх як мінімум пред'явили.
Щодо звернення на адресу журналіста "ВСЕ" Юрія Дюга - так він його сам і написав на замовлення через розборки з юстицію по Замковій, 29.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.