Соратник Медведчука спокійно порушує закон у Рівному

У соціальну мережу потрапило відео, на якому автомобіль, яким керував Михайло Бузинарський порушує правила дорожнього руху. На Рівненщині досі триває суд у кримінальній справі проти Михайла Бузинарського, а сам він знаходиться під домашнім арештом.

Нагадаємо, що Бузинарський у минулому керував приймальною Президента України Ющенка на Рівненщині. Пізніше, за часів керівництва областю Віктора Матчука, був начальником Територіальної державної інспекції праці в області. Був членом Рівненської обласної організації партії «Наша Україна».

За часів президентства Віктора Януковича Бузинарський керував організацією «Український вибір» Віктора Медведчука. Під час революції цю організацію звинувачували у провокаціях проти Майдану. Після анексії Криму Росією Михайло Бузинарський опиняється у батальйоні «Миротворець». В зоні бойових дій пан Михайло провів близько тижня.

Після повернення на Рівненщину був затриманий після інциденту зі стріляниною за його участі. Зник з-під варти і був затриманий знову. Суд обрав Бузинарському запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Доки тривали всі згадані події Бузинарський отримав статус «учасника бойових дій» та земельну ділянку у Рівному під будівництво, як учасник АТО. Вважається близьким до екс-депутат Рівнеради, начальника відділу культури Тараса Максименка та міського голови Володимира Хомка.

Коментарі

Яким боком цей медведчуківець має відношення до Хомка?

Льошу накрила криза жанру. Про Бузинарського тільки лінивий не писав. А є щось нове про нього? Як суд іде? Чи доведена його вина?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.