У Рівному знову "роздєрибанили" гроші на ремонті дороги?

Знаєте, отримуючи розсилку від прес-служби Рівненського міськвиконкому часто задаю собі питання: «Влада Рівного має нас за дибілів?». Хоча мій знайомий каже, що це там працюють… Ну ті, про яких я вжив слово раніше. Хоча – навряд чи. Інакше б вони не стали владою. Але якщо вони дійсно… Ну ті… Тоді ми точно з вами «дибіли»: бо вибрали собі відповідну владу.

Відкриваю повідомлення прес-служби Рівненського міськвиконкому під назвою: «Комунальний календар: комунальники і надалі ремонтують асфальтове покриття доріг Рівного». Далі текст який знаходився в електронному листі (без скорочення і редагування – авт.).

«Мешканці Рівного вже сьогодні можуть користуватись новенькою дорогою на вулиці Радивилівська, адже було завершено ремонт, дорога приведена в нормальний стан. На протязі останнього часу було проведено ямковий ремонт по всій вулиці, а окремі ділянки автошляху повністю замінено.

Як відомо, за цією вулицею було відновлено понад одну тисячу квадратних метрів асфальтового покриття дороги. Як повідомив начальник Міського шляхово - експлутаційного управління Віктор Климук, - Дороги нашого Рівного і надалі ремонтуватимуться, відповідно до плану затвердженого керівництвом міста.

До слова, асфальтовий завод, як ніколи, працює на повну потужність в повну міру задовольняючи потреби «МіськШеу».

А тепер фото, які теж знаходились у листі від прес-служби міської влади. Щоб переконатись, що все саме так, як на фото, поїхав подивитись на власні очі. Саме так!

Місцями асфальт лежить прямо на піску, а не на щебні. По краях, у багатьох місцях, по ньому "забули" пройтись катком і навіть ногою не втрамбували. По "рівності" країв можна припустити, що працівники в той момент були "тверезі як стьоклишко".

Ширина дороги у багатьох місцях "на півтори машини". Роз'їхатись нереально. Перепад рівня міжмдорогою і узбіччям такий, для для мого "Шевроле Лачетті" з'їзд на узбіччя (щоб розминутись) може закінчитись обірваним глушником чи чимось ще більш серйозним. А кліренс у "Лачетті" не самий маленький. 

Якщо ж розрахунок був на трактора чи воза, то й асфальт не варто було класти. Як то кажуть: "танки бруду не бояться".

Укатаний асфальт проосто "прекрасно". У багатьох місцях він розповзається під натиском ноги людини з вагою 78 гілограм. Питання: через скільки часу тут будуть ями та вибоїни?

Тепер у мене є кілька питань. Навіщо? (Як же ж не вистачає слів після обіцянки другу «не матюкатись в статтях», щоб описати емоції від цього повідомлення і фото). Навіщо такий… ремонт дороги?!!! Для освоєння бюджетних коштів? Для того, щоб потім вимивати і відмивати з бюджеті гроші на «ямковий ремонт»? Це ж гроші платників податків, тобто – НАШІ?

Чи для того, щоб міські чиновники з зарплатою 2500-5000 гривень знову могли заправляти баки своїх недешевих авто бензином по 21-24 гривні? Для того, щоб могли з родинами прокататись десь на екзотичні моря літом? Чи щоб назбирати на комунальні платежі, які прийдуть у ваші, не маленькі, квартири і будинки після чергового підняття тарифів? Чи для вас вони будуть іншими?

Та пішли ви… з такими «ремонтами» (як же ж не вистачає слів після обіцянки)!!! Не робіть їх! Не звітуйте! Ну увімкніть в собі інстинкт самозбереження – згадайте Януковича! Чи у вас вже теж є свої маленькі «Ростови»? А встигнете?!

Вибачте, що емоційно.

І до міської влади: "ловіть" інформаційний запит і готуйтесь розповідати про те, скільки наших грошей було витрачено на таке будівництво дороги європейського рівня. У вас є час і можливість переробити документи і написати там слово: БЕЗКОШТОВНО.

Коментарі

Не подобається - не читайте, в РДГУ не вчать грамотності, да і журналістики - теж.

Пане Олексій, «ДИБІЛИ» пишеться через «Е» (ДЕБІЛИ). Тож рівень вашої грамотності та журналістики такий самий, як якість того асфальту.

Дебільність (лат. debilis — «слабкий») — термін, що застосовується у психології для визначення слабкого ступеня олігофренії. Відповідно до МКХ-10, розділу F, нормативним є термін «легка розумова відсталість».

Сам асфальт гівно, подивіться ,що робиться біля політона на перехресті грушевського-київська, повипирало гулі такі,що легковики піддони оббивають. Хлопці був в Італії там жара під 40 градусів, а асфальт ніби щойно поклали. Евгенович дай команду, хай хоть в спеку поливають, бо залишимось без доріг.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.