У Рівному викрили шахрая котрий видає себе за українського солдата

«Ком війна, а кому мати рідна» - ця приказка має тисячолітню історію і нажаль щораз справджується. Одні – наживаються на торгівлі з окупантами, інші на військовому постачанні чи контрабанді на окуповані території. Але є ще й ті, котрі видаючи себе за солдат – виманюють в українців гроші. Один з таких нещодавно засвітився у Рівному.

У соціальних мережах з’явилось фото молодого чоловіка у  військовій формі та повідомлення наступного змісту:

«УВАГА! Ця людина видає себе за пораненого воїна (ходить з костилем - симулює поранення), хоча сам ніде не воював і не являється військовим. Він має декілька "ходок" за кражу. Спекулює на прихильності до військових. Ніякого морального права носити форму не має. На даний час перебуває в м. Рівне».

Інформацію підтвердила відома у Рівному волонтер Оксана Данилова. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Будьте внимательны, слишком много развелось паразитов, вот это никакого отношения к военным не имеет, маленький гаденыш, который побирается уже больше года в Ровно, профессионально разводит на бабки, при встрече можно и в глаз, даже приветствуется». – написала волонтер Оксана Данилова на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.