Польські націоналісти зірвали концерт рівненських музикантів у Перемишлі

У Польщі скасували український фестиваль через запрошення рівненських музикантів з гурту «От Vінта». Це стало наслідком позиції польських націоналістів. Як виявилось, поляків обурює позиція музикантів стосовно вояків Української Повстанської Армії. Саме тому вони звернулись з вимогою до мера Перемишля заборонити участь рівненських музикантів в концерті на святкуванні «Івана Купала». До речі, це вже другий український захід у Перемишлі, який скасовують на вимогу польських націоналістів.

«Порадьте, що нам робити? До кого звертатись? Як убезпечити від провокацій? Я відповідальний за свої хлопців.

Кібіци Polonii Przemyśl, написали листа своєму сільському голові, щоб він не пускав український гурт «Oт Vінта», який їде виступати в Перемишль в Ніч на Купала. Їм не подобається, що гурт має націоналістичні погляди і публічно підтримує ОУН-УПА . Просять свого бургомістра згадати вбивства бандерівцями поляків та зважити на те, що якщо на концерті з'являться прапори чи гасла ОУН, це може вплинути на їх патріотичні почуття...». – написав Юрко Журавель на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Пізніше через погрози польських кібіців підпалити сцену та неспроможність силовиків Перемишля гарантувати безпеку учасників фольклорного фестивалю Купала, мер міста заборонив організаторам свята запрошувати гурт «Oт Vінта». У відповідь на заборону українці Польщі вирішили не проводити свято взагалі. Як бачимо мер Перемишля відреагував на звернення польських ультрас швидко і рішуче.

Однак вже третій день немає жодної реакції на цю ситуацію з боку Міністерства закордонних справ України чи бодай посольства України у Польщі. Це обурило українців та лідера гурту «Oт Vінта» Юрія Журавля. Він розмістив зображення сторінки сайту посольства Украни у Польщі із  кількома запитаннями: «Що робити? Може подзвонити? Чи це ще не загроза життю чи загибелі? І ЗМІ українські мовчать, мабуть тема не грандова...».

До речі, послом України у Польще є екс-міністр закордонних справ Андрій Дещиця. Який прославився виконанням безсмертного хіта харківських фанатів про Путіна. Під час акції протесту під стінами посольства Росії у Києві.

Залишається сподіватись, що це не єдиний дипломатичний талант за заслуга на ниві відстоювання інтересів України у нашого дипломата. Бо ж як відомо: «поважають лише того, хто сам себе поважає». А сусіди мають знати своє місце, інакше з часом буде та ж ситуація, що й Росією. Чи хтось сумнівається?

Коментарі

З червоно чорними ленточками на митниці невпускають навіть:)

А скільки невинних украінців вбили бойовики Арміі Крайової та польські поліцаї, які служили німцям?

Правильно зробили, таких уродів гнати треба

все правильно. вони вже дістали тими своїми оун-упа. популярність собі заробляють. ні з ким нерахуються.артисти погорілого театру

Як ви не можете собі допетрати, що допоки в Україні стоять помнікі таким упирям як Бандера, Шухевич, Клим Савур, Бульба Б, та іншим фашиським прихвостням миру між поляками та українцями не буде. Поляки ніколи не вибачать геноциду Волинських поляків (Сейм готується найближчим часом прийняти відповідну резолюцію). Списувати 200 000 невинно вбитих мирних мешканців (здебільшо старики, жінки та діти) на загони НКВС то смішно, жорстокі вбивства виключно на совісті українських націоналістів. Для чого їхати з концертами у край де вам не раді? Чого добиваєтеся? погромів українських заробітчан? Не будіть лихо поки тихо.

P.S. Я не єстем агента кремля, а просто висловлю думку польської громади, принаймні більшої її частини. Може ти вважаєш що всі поляки то аненти кремля? Поїдь до Польщі і спитай поляків що вони думають про твого улюбленця Бандеру. Чи ще краще візьми з собою бандерівську чорно-червону шмату і тобі розквасяь морду вже через 5-10 хв.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.