Українсько-польський скандал: рівненському гурту "От вінта" заборонили в`їзд до Польщі

Скандал з скасуванням українського концерту в Перемишлі закінчився для рівненського гурту "От вінта" ще більшими проблемами. Спочатку після погроз польських ультрас мерія Перемишля концерт заборонила, але музикантів запросили виступити у Варшаві. Однак доїхати до польської столиці музиканти не змогли - їх затримали прикордонники, допитували 9 годин і повідомили, що гурту "От вінта" безстроково заборонено в`їзд на територію Польщі. Більше про скандал розповів у Facebook лідер гурту Юрій Журавель.

 

- Здавалося б не помітний мітинг в м. Перемишль з погрозами від місцевих націоналістичних ультрас сплати сцену та влаштувати заворушення, так як вважають нас, гурт OT VINTA фашистами і тд. все в дусі "білокаменної", призвів до наступного:
1. Концерт у вище згаданому місті було відмінено та заборонено. 
2. Українська громада, зважаючи на таку прикрість, запросила гурт до Варшави, все офіційно з паперами і тд. , на що ми радо погодились, так як своїм обов’язком вважаємо підтримати своїх та показати братам полякам, що їх дурять та зіштовхують наші народи лобами вже в котре!
3. Пройшовши Український кордон, на Польській границі нас попросили пройти для уточнення інформації... Просидівши 9 годин нам повідомили, що на гурт OT VINTA в кількості 4-х чоловік діє безстрокова заборона в'їзду на територію Польщі, тобто на завжди поки її не знімуть. Лишається питання чи знімуть взагалі. 

13532854_597463907090446_1591072463550090778_n
От така ситуація, яка лишає багато питань: де в творчості гурту фашизм і все що з ним пов’язане, взагалі польська сторона ознайомилась з творчістю гурту і тд., і чи це початок закриття кордонів ЄС з Україною і підготовка до чогось дуже масштабного????
Прошу всіх Вас, друзі, репосту та поширення даного посту, можливо до когось дійде ця інформація, можливо навіть дійде до ЗМІ, а може навіть і польська сторона дасть пояснення!, - розповів учасник гурту Сергій Мирончук

Як прикро, що ми віддаляємось, а вороги радіють цьому. А тепер все з початку. Українці Перемишля запросили нас на свято Купала на 2 липня, але мер міста, миттєво відреагувавши на загрози місцевих ультрас спалити сцену, переконливо рекомендував організаторам фестивалю не запрошувати гурт OT VINTA. Мовляв, сил місцевої поліції не вистачить, щоб гарантувати безпеку учасників фестивалю і не варто провокувати поляків присутністю упівських піарників. Свято Купала було скасовано. 
Але Спільнота Солідарності з Україною вирішила запросити OT VINTA у Варшаву на одну з головних сцен міста. Ми рушили у дорогу. Офіційний лис від Люблінського Консулату мав допомогти нам швидко і легко пройти кордон. Так і сталося на українській стороні. А от поляки почали робити щось незрозуміле. Після зняття відбитків пальців і перевірки документів нас відвели у приміщення з тісним кабінетиком, де вже було чоловік 7 і протягом 9 годин викликали по одному і заповнювали бланки. Згодом нам пояснили, що прийшов наказ від МВС Польщі не пропускати нас через кордон. Крім того з'явилася загроза депортації і анулювання 5 річних шенгенських віз. Пощастило, що прикордонники виявились людьми хорошими. Після перегляду пари-трійки наших кліпів подобрішали, але наказ є наказ. І от ми вертаємо додому. В мене питання мабуть до Дещиці. Що робити далі? В нас концерт в Дубічах-Церковних 16 липня. Чи не анулюють нам візи за другу спробу потурбувати терени братньої країни, - розповів Юрій Журавель.

 

Коментарі

ну ось як я ы передбачав, посольство України у Варшаві - "Висловило глибокий сум і поважає рішення польської влади". хахахахаха !!!! Вони теж Рука Москви! це однозначно ... ні тобі дип. ноти, ні обурення, ні показової заборони вїзду для якогось польского гурту, аж нічогісінько. Справді, своя контрабанда важливіша ніж захист нац. інтересів. Яка держава, таке і посольство. Смішно ...

мабуть треба бути повним телепнем щоб звинувачувати уряд Польщі у співпраці з Россією, тим паче у питаннях нац. безпеки. Тому тут вже не проходить "Рука Москви" чи "Агент Кремля". Тут вже радше "Рука Варшави" чи "Агент Сейму" . І Польща чим далі ти буде радикальнішою у питаннях історичної памяті. Так само як Угорщина і Румунія. Фактично Україна залишається в ізоляції. Тим паче що чим далі будуть розростатися бурштинові війни між владою та поліщуками (введння нац. гвардії для пацифікації поліських сіл), то ті можуть згадати що з братами білорусами у них значно більше спільного ніж з українцями з печерських пагорбів. Може зявитися рука Мінська. Ситуація справді кепська. Посольство України в Польщі зараз більше заклопотане питаннями контрабанди цигарок та водки під виглядом дип. пошти ніж допомоги якимось там от вінта. Вони постараються ніяк не реагувати шоб тишком нишком возити свою контрабанду і не конфліктувати з польскою владою

в той час коли на радянській Україні був голодомор, на польских кресах українці їли хліб з салом і запивали горілкою. Так ні, не подобалася їм польска влада, хотіли до братньої Россії (згадайте часи Хмельницького, коли кричали православний цар Петро1 нам ближче ніж польский Король). І українці чи то від ситого пуза чи то від нефіг чим зайнятися, почали створювати націоналістичні кубла, які займалися тим що зараз називається - тероризм. Підпалювали адміністративні будівлі, влаштовували засідки на чиновників, дішло до того що вбили Міністра Освіти Польщі! Звичайно польска влада не могла з таким миритися і почала влаштовувати облави "на борців за незалежність"- так звану пацифікацію, щоб якось приборкати своболюбивих нащадків козаків, які нічого створювати не вміли тільки руйнувати. Закінчилося все тим що у 1939 р., нарешті Москва почула волання своїх пригнічених братів "Сталін ввєді войска"" і вирушила їм на поміч, брати українці так любо приязно зустрічали братів визволителів, стлили дороги з квітів під радянськими танками, зустрічали хлібом і сіллю, дівчата то взагалі були у захваті від радянських охвіцерів. Але зовсім скоро українці зрозуміли що польска пацифікація це просто квіточки порівняно з тим що роблять брати з НКВД. Потім прийшли німці, знову квіти, хліб і сіль .. але то вже інша історія. Тепер вже нарешті Україна незалежна, і знов біда. Так хто ж винуватий?? - МОСКВА!

А українці мають пробачити польську "пацифікацію", звірства польської поліції на службі фашистів, вбивства українців бойовиками Арміі крайової?
І так, це рука Москви!!! Навіть коментарі під цією статтею. 100%

от і дострибалися. Заборона вїзду до Польщі = Заборона вїзду до ЄС. Тепер гурт може і далі прославляти Бандеру, УПА і іншу фашиську нечисть в межах від Ягодина до хутора Михайлівського. Як ще не зрозуміло націоналістам що бандерівська ідеологія в Європі засуджена. Польща ніколи не пробачить геноцид своїх людей на Волині. А українці Польщі якщо будуть багато п###ти, то теж будуть депортовані на свою історичну батьківщину. Так що хай тихо сидять, бо будуть вдома чекати повістки з воєнкомату.

І ну да, це як зажди рука Москви. Це москва налаштувала поляків проти українців. Ця мантра працює у будь якій ситуації.

пшеки то дурні, а оун - святі і божі?

От "пшекі" дурні, читайте історію, "ляхи" завжди були агрессорами, якби не нападали , то не було б і УПА І Бандери. Це все наслідки приниження українців і знущення над народом.
А нашим хлопцям раджу давати концерти в інших країнах, а також в Україні особливо в райценрах, там вас чекають.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.