Рівненські чиновники просять інваліда допомогти собі самому

 Про трагічну історію Юрія Степукова ЗМІ повідомляли і раніше. Впродовж 10 років ця сім’я намагається достукатись до чиновників і отримати ще одну кімнату, для чоловіка-інваліда.

Наразі чоловік, дружина, їхня донька та онучка «туляться» у кімнатці розміром 12 квадратних метрів. Додатковим "комфортом» є наявність грибка у кімнаті: це підтверджується заключенням санстанції.
Пан Юрій фактично замкнений у кімнаті, не має можливості кудись вийти. В один момент кімната стає і кухнею, і спальнею, і туалетом.


Звернення до відповідних органів ігнорується, або зазначається, що не має можливості допомогти. То питання не входить у сферу компетенції, то відсутні не заселені кімнати. Закон не встановлює справедливість, а створює масові бар'єри, за якими чиновники виправдовують свою бездіяльність. Лише за останні три роки назбиралось чимало відмов та відхилень, із посиланням на закон.


Хворобу пан Юрій отримав під час несення служби. Він має розсіяний склероз церебро-спінальної форми, тобто сам пересуватись він уже не в змозі. С. В. Максимов розповідає, що про ситуацію знає, та нічим допомогти не може. Схоже це дотримання позиції - "допоможи собі сам". 


Дружина пана Юрія знаходиться у відчаї. Ситуацію можна було б вирішити, якби при надані статусу, було зазначено – «інвалід війни», а не «інвалід армії», так як у першому випадку житло надали уже впродовж двох років.. На разі 10 років марного стукання у двері…

«Чоловік, не може за собою дивитись, сходи сам в туалет, помитись, йому з цим потрібно допомагати, а в нас ще мешкає донька та маленька дитина. Ситуація заходить у глухий кут, а всім байдуже, ми ні до кого не можемо достукатись, це вже слова відчаю, ми просимо допомоги, – розповідає пані Ольга, - чоловік не може пересуватись самостійно, лише в інвалідному візку. У гуртожитку немає елементарного: відсутня гаряча вода, труби потребують заміни».

Наразі вся допомога заключається у розведені руками, справа так і " не зрушила з місця", сім'я Степукрвих надіється, що все ж їм допоможуть і для Юрія нададуть окрему кімнату.
 

 

Коментарі

Вибачте, а навіщо ви заводили сім'ю і дітей, не маючи власного житла? Про що ви думали і на що розраховували? Дуже вас шкода.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.