"Гроші підкинула міліція". На Рівненщині більше трьох років судять начальника податкової

У Здолбунові більше 3 років  судять екс-очільника місцевої податкової Юрія Баранова. Його звинувачують у отриманні хабаря у сумі 20 тисяч гривень. Сам молодий податківець стверджує – гроші йому підкинула міліція.

Юрія Баранова призначили на посаду у 2012 році. 28-річний очільник встановив нові правила у податковій. За його наказом працівники шукали ніби то порушення у підприємців. Після чого очільник викликав їх у кабінет поговорити. Щоправда, у суді Баранов стверджує, що говорив не про фінансові обов’язки та хабарі підприємцю. Юрій ніби хотів продати якесь СТО. Тому і велась розмова про суми грошей. Яке саме СТО поки не зрозуміло.

Згодом Юрій Баранов та підприємець Св’ятослав Клочок пішли у кав’ярню. Екс-очільник податкової поставив барсетку на стіл і сказав: «Поклади сюди». Саме так і вчинив Св’ятослав і поклав мічені куп’юри. Це все зафіксувала відеокамера УБОЗу що була розміщена заздалегіть на одязі підприємця. Податківця з міченими грошима затримали у його кабінеті. Наразі підозрюваний свою вину відкидає. Він стверджує, що підприємець поклав у його барсетку акційну каву на якій є зображення 200 гривневої купюри. А під час затримання міліція підмінила каву на мічені гроші.

3 роки судової тяганини і навіть зміна судді у зв’язку з передчасною смертю. Сьогодні завершились дебати. Обвинувач вимагає 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Підозрюваний Юрій Баранов вини не визнає. Вимагає поновити його на посаді і визнати невинним. Суд перенесено на 11 липня. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.