Як виглядатиме стадіон на якому гратиме рівненський "Верес". ВІДЕО

Після виходу футбольної команди Народного клубу «Верес» до першої ліги постало питання реконструкції стадіону. Адже на матчі червоно-чорної команди у Рівному приходить більше чотирьох тисяч глядачів. А це фактично повний ресурс, оскільки на сьогодні на рівненському стадіоні «Авангард» є 4650 місць. Решта трибун у жахливому, аварійному стані.

Міська влада пообіцяла виділити гроші на реконструкцію футбольної арени у Рівному і навіть було обрано структуру «АртПростір», яка й розроблятиме проект реконструкції. Саме цей проект й презентували сьогодні у приміщенні Рівненського міськвиконкому.

Розробники проекту пообіцяли, що оновлений «Авангард» буде європейським та сучасним вже впродовж найближчих двох - двох з половиною років. Міському бюджету це обійдеться приблизно у 100 мільйонів гривень.
Як розповів головний архітектор компанії «АртПростір» Олексій Олексюк, проходитиме реконструкція у чотири етапи. Роботи з оновлення стадіону мають розпочати вже до кінця цього року. Серед іншого розробники обіцяють облаштувати дренаж, щоб стадіон не підтоплювало, футбольне поле з підігрівом, оновити трибуни, приміщення і провести низку робіт із благоустрою.

Та що з цього вийде — побачимо вже через обіцяні два — два з половиною роки. Нагадаємо, розмови про реконструкцію стадіону «Авангард» у Рівному ведуться вже не перший рік, втім далі слів поки що не доходило. Нині ж міський голова Рівного Володимир Хомко запевнив, що цього разу все буде по іншому і як оновлюватиметься стадіон зможе контролювати громадськість.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.