Перший спонсор НК "Верес" дарує знижки членам народного клубу

2 липня рівненський Народний Клуб "ВЕРЕС" відсвяткував свій офіційний Перший День народження. За цей рік засновники НК "Верес" не просто відродили футбольний клуб, але й втілили в життя неймовірну кількість ідей, які ще рік назад здавалися нездійсненними. Тільки завдяки вірі в мрію та підтримці небайдужих рівнян Народний Клуб здобув головну перемогу  - вийшов у Першу лігу. А першим спонсором, серед рівненських підприємців,який перейнявся цією ідеєю та підтримав НК "Верес" став Юрій Чаборай власник ТМ "INTER BETON".

За цей рік до Народного Клубу долучилося майже 4 тисячі небайдужих рівнян, але це ще не все. Одним з досягень є створення програми лояльності "Я люблю "ВЕРЕС", до якої на сьогодні вже долучилося більше 100 рівненських закладів (магазини, аптеки, ресторани, кафе та кав`ярні, медичні заклади, салони краси та навчальні центри). Всі власники червоно-чорних карток НК "Верес" мають можливість отримувати приємні знижки у всіх закладах,що є учасниками програми лояльності.

А для тих рівнян, що планують найблищим часом ремонтні та будівельні роботи Перший спонсор Народного Клубу "Верес" ТМ "INTER BETON"  приготував приємні бонуси та знижки. 

Для всіх членів НК "Верес" діє знижка - 30 гривень на кожний куб бетону усіх марок та 5 % на всі залізобетонні вироби!

Будувати з Народним Клубом "Верес" тепер якісно та дешево!

Скористайтеся можливістю отримати приємні бонуси від спонсорів та партнерів НК "Верес"!

Разом ми сила!

Автор - Борисенко Анастасія

на правах реклами