Рівненські перлинки розповідають про фестиваль "Краси та талантів"

Нещодавно у Рівному проходив фестиваль краси та талантів "Перлинка". Учасниці та їх батьки розповідали, як готовились до конкурсу, чого вони очікують, ділились переживаннями.

Ми зустрілись та поспілкувались із учасницями вже після фестивалю.

Дівчата Марія та Софійка Берук, приймали участь уже не вперше, - “ Я, як і сестра приймаю уже втретє участь у цьому конкурсі. Такі заходи мені подобаються, на меті, звісно, хотілось перемогти”, - розповідає десятирічна Софійка, володарка “Гран-прі”.

Нагадаємо, що у конкурсі приймали участь дівчата різної вікової категорії. Найменшій учасниці було всього лише 4 роки, найстаршій — 15.

“ Я не відчувала дискомфорту, що мені 15, а найменшій учасниці — 4 роки. Ми часто допомагали меншим, іноді наглядали за ними, гралися. В цьому фестивалі не має конкурентів, лише друзі”, - ділиться з нами Марійка, володарка номінації “стильна перлинка”.

Дівчата також розповідають, що участь у таких конкурсах допомогає їм у саморозвитку. Все менший страх виступати перед великою публікою. Обоє дівчат навчаються в школі, займають танцями, ведуть активний спосіб життя.

Мама дівчат - пані Катерина розповідає що всіляко намагалися допомогти дівчатам та підтримати їх. “ Через такий напружений графік доводилось пропускати заняття у школі, наздоганяти навчальну програму. Будучи у їхньому віці у мене теж був такий напружений графік, я займалась вокалом. Тому розумію, які іноді складнощі з цим”.

Також пані Катерина розповідає, що такі конкурси потребують значних затрат фінансових і затрат власних сил, адже потрібно вкладати свій час, свої сили. “Наш тато каже, що він — спонсор, мама — продюсер і у нас дві зірки”.

На кінець розмови дівчата і їхня мама побажили всім наступгим конкурсанкам успіху, не боятись починати і вірити у свої сили.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.