Українка бореться за беремогу у конкурсі талантів Канади

На електронну адресу редакції прийшов лист з проханням підтримати дівчину з міста Нетішин, яка бере участь у конкурсі талантів Канади. Далі подаємо текст листа без скорочення та редагування.

«Шановна редакціє волинського видання!

Маємо прекрасну новину: наша землячка-волинянка, уродженка м.Нетішина, Яна Білик ( Yana Bilyk ), стала учасницею конкурсу талантів у Канаді Miss Ukrainian Canada .

Ми звертаємось до вас із проханням допомогти підтримати дівчину з Історичної Волині.

Україна завжди славилася вродливими, розумними, кмітливими дівчатами і жінками. Наші красуні вміють шити-вишивати, ткати і прясти, малювати і творити нерукотворну красу, уміють смачно готувати, славляться своєю ошатністю і працелюбністю. Але було б чудово, щоб саме ВОЛИНЯНКА здобула перемогу у конкурсі.

Яна довго шукала і підбирала волинський костюм з відповідними прикрасами та взуттям, у яких представлятиме Волинь. І дівчина зробила прекрасний вибір. Ми впевнені, що вона буде найкращою і що вона заслуговує на перемогу!

Тому просимо усією громадою підтримати нашу нетішинку, красуню, розумницю, дуже талановиту і щиру дівчинку Yana Bilyk .

Щоб віддати свій голос на її підтримку, необхідно перейти за посиланням і проголосувати за №1 http://www.missukrainiancanada.com/voting/

Ми будемо безмежно вдячні, якщо ваше видавництво розмістить на своїх шпальтах повідомлення з проханням підтримати нашу землячку!» - йдеться у повідомленні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.