У «бурштинових» районах Рівненщини з’явилась військова бронетехніка

У Дубровицькому районі на Рівненщині з’явились солдати збр йних сил України та військова бронетехніка. Про це у соціальних мережах повідомляють очевидці. Так зокрема у Дубровиці розгорнулись військові з БМП.

Припускають, що це пов’язано зі спецоперацією, яка цього тижня розпочалась на Рівненщині. З метою наведення порядку та ліквідації організованих злочинних угрупувань, котрі займаються незаконним видобутком бурштину.

Хоча, як виявилось, поява військових та бронетехніки пов’язана з проведенням військових навчань та посилення обороноздатності України. Як  повідомляє інтернет-сайт polissya.org, у Дубровицю привезли танки!

Це саталоТОП-новиною суботи. Відразу почали ширитися панічні чутки – ніби то планується наступ з території Білорусі до Дня Незалежності України. Насправді це зовсім не відповідає дійсності. Як повідомляє видання, з посиланням на власні джерела в Дубровицькому районі будуть проведені планові навчання військових.

Навчання проходитимуть у закритому режимі, територія неподалік залізничного вокзалу закрита, військові не пропускають нікого стороннього. Військовий комісар Дубровицько-Зарічнянського району Анатолій Білаш запевнив: «Все нормально. Ситуація спокійна. Війни немає».

Коментарі

субота 16.07.2016г... около 4час.дня в лесу выезжали с старой лесной дороги,,не по трассе,, в направлении ст.Страшево....а тм видать на Клесов...даже видео снял...около 10 уралов 5бтр..
Это куда они направились?Полещуков попугать решили псы..

У нас на Рокитнівщині до кордону з Білорусією теж їхали і бтр і танки. Видовище- страшне!

А чому через Зарічне вони їздять, от сьогодні у 6 вечора проїжали?

ЗСУ не може приймати участь в операції проти населення України (бурштинщиків), тільки Нацгвардія. А на передку техніки вже вистачає, сам бачив.

А ви оце зараз прямо з "передка" пишете? А чому ІРшник рівненський?

Сволота .У нас на передку і зараз навіть Бехі немає.Пітухі срані.Бабла їм мало.