Як рівненські політики літак у небо запускали

Як писав раніше інтернет-сайт «ВСЕ», сьогодні, з Рівненського аеропорту відправився перший чартерний рейс за маршрутом Рівне-Анталія. Подія для Рівненщини важлива, оскільки дає сподівання на відродження аеропорту та відновлення регулярних рейсів з рівненського летовища. Але зараз не про це…

Переглядаючи стрічку «Фейсбуку» знайшов дуже багато світлин присвячених саме цій важливій події. Як водиться у нас ще з радянських часів, все було пафосно, з хлібом-сіллю та промовами керманичів різного рівня. Час іде, а традиції незмінні.

Щоправда сучасність все ж вносить свої відтінки.

Так наприклад на сторінках у соцмережах, майже всіх тих політиків і чиновників з’явились фото з цієї події. Фото неофіційні і цікаві. На них яскраво видно, що який би статус, фінансове становище і вік не був би в тієї чи іншої людини, в усіх них всередині живуть діти. І ота дитина, яка живе в кожному з нас, буквально радіє від того, що є можливість зробити те, що хотілось ще з того часу, як дерева здавались великими, а гроші витрачались максимум на морозиво.

Ну хіба не мрія кожного хлопчака посидіти за штурвалом справжнього літака. От голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко та народний депутат від «Народного фронту» Юрій Вознюк таку можливість отримали і використали.

Так само, як і депутат Рівненської обласної ради від БПП «Солідарність» Михайло Кириллов.

А от свободівець, заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський надав перевагу знайомству зі стюардесою…

…та фото, «під крилом» літака. Мабуть щоб краще можна було оцінити масштаби.

Літак полетів, діти…ой пробачте, керівники залишились задоволеними. Ми ж сподіваємось, що такі рейси будуть регулярними. І не тільки до Туреччини.

Одне мене спантеличило: чому на відкритті не було міського голови Володимира Хомка. З ним все в порядку? А то я хвилююсь!

Коментарі

первый рейс отправился по этому маршруту еще в мае 2009 года. И на то время губернатору Матчуку очевидно не надо было такого пиара, как пиарятся сейчас

Сидять в кріслах, керманичі ..і і і і

Піар, піар, піар. Хто реально зробив це? Точно не муляренко, кирилов, БуЧиНсЬКиЙ

Хомко до аеропорту немає ніякого відношення - це обласне комунальне підприємство, а не міське...

Ровного пути!

Чому не було Хомка? Мабуть він в траурі. Чим більше руху в аеропорту, тим менше надій у міських чинуш і депутатів, які не бачать далі власної кишені, роздерибанити аеропорт на ділянки під забудову.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.