Гуртівня "Розумна іграшка" пропонує найкращі варіанти для дитячих розваг у воді

 

У літню спеку так приємно зануритися у прохолодну водичку, тож наші малята залюбки плескаються у природних водоймах, надувних басейнах чи навіть у мисці. Тому літо - найкращий час для привчання дітей до води і навчання їх плавання.

 

 

Чим добре плавання для немовлят?

Вода — це природне середовище для новонароджених. У дітей, що знаходяться в утробі матері формується плавальний рефлекс. Плюхатися з мамою у ванній можна починати вже з перших днів життя, але записуватися на заняття в басейні варто тоді, коли малюку виповниться 1,5 місяця. Плавання приносить багато користі для тільки почав розвиватися малюка:

  • під час занять у басейні навантаження рівномірно розподіляється на всі м’язи, добре розвиваються суглоби;
  • зміцнення імунітету, загартовування;
  • під час плавання малюк вчиться керувати диханням, пірнати і самостійно рухатися у воді;
  • покращення роботи серця;
  • формування постави, поліпшення апетиту і сну.

 

 

Ідея використовувати надувні басейни, як повноцінний засіб відпочинку та розваг дітей, в останні роки стала дуже актуальною. Не кожна сім'я має можливість побудувати свій стаціонарний басейн або водити дитину на заняття, а надувні басейни можуть стати відмінним рішенням в облаштуванні дачного ділянки з метою фізичного розвитку дитини, починаючи з самого раннього віку.

Їх можна класифікувати за таким принципом:

  • за обсягом наповнення водою;
  • за типом конструктивного виконання;
  • за використовуються у їх виготовленні матеріалів.

Сьогодні можна придбати дитячий надувний басейн для маленької дитини - неглибокий, з тентом від сонця і м'якими краями. Є моделі для дітей більш старшого віку - це басейни з гірками і фонтанчиками. А є й такі, з яких можна спорудити цілий аквапарк. В ньому приємно буде грати, рятуючись від спеки в спекотний день, і молодшим школярам, і підліткам, і навіть їх батькам.

Дитину необхідно загартовувати і розвивати фізично з самого раннього віку. Доведено, що чим раніше дитина звикне до води і навчитися плавати, тим міцніше буде його здоров'я і тим безпечніше буде для нього плавання у відкритих водоймах і глибоких басейнах. Велику допомогу батькам у цьому надають маленькі надувні басейни для дітей, обладнані всім необхідним для комфортного відпочинку і гри.

А для розваг у великих басейнах та водоймищах рівненська гуртівня "Розумна іграшка" пропонує різноманітні надувні круги та матраси.

 

 

 

Гуртівня "Розумна іграшка" пропонує рівнянам гуртові ціни, як на оптові, так і на роздрібні покупки.

Адреса: м. Рівне, вул. Біла, 53 (колишні аптечні склади).

Графік роботи: Пн.–Нд.: 08:00–20:00. Без перерви і вихідних.

більше інформації можна знайти на сайті: smarttoys.com.ua

на правах реклами