Екс - податківця, що судили на Рівненщині визнали хабарником

Суддя сподівається що екс-начальник податкової ще не "кончений" і присуджує іспитовий вирок. Юрій Баранов котрого судили 3 роки у Здолбунові, нарешті отримав почесне звання хабарника.

У Здолбунівському суді винесли вирок підозрюваному у хабарництві екс-начальнику місцевої податкової. Нагадаємо, 28 річного Юрія Баранова спіймали на хабарі у 20 тисяч гривень працівники УБОЗу у 2013 році. Всі ці роки тягнулась справа у суді. Податківець вигадав неймовірну історію про продаж СТО.  Нібито за неї і вимагав у підприємця гроші. Потім догадав, що гроші підкинула міліція під час затримання, а на оперативному відео видні не купюри що йому давав Святослав Клочок, а пачку кави з акцією. Яку міліція згодом вкрала, а гроші підсунула. Тому Баранов просив поновити його на посаді і визнати невинним.

Все це суд визнав неправдивим і таким що вигадане звинуваченим. Юрія Баранова офіційно визнано хабарником. Йому присудили 5 років позбавлення волі але призначено 3 роки іспитовий строк без конфіскації майна.

Адвокат вийшов посміхаючись, як і сам Баранов. Прокурор був не такий веселий і зазначив що вивчить вирок і можливо подаватиме на апеляцію.

Суддя Мичка звернувся у завершальному слові до Баранова:
- Так довго вивчавши кримінальне провадження, суд дійшов до того висновку, що ви ще не кончений, скажем так, і у вас ще є можливість … стати на шлях нормальної людини.

На відео  вирок і повне завершальне слово судді: 

Сам свідок Святослав Клочок був не згідний з рішенням суду. Він всі роки разом з активістами ходив на судові засідання і сподівався на тяжчий вирок для хабарника. 

«- Я стільки натерпівся. Проти мене відкривали справи, звинувачували що я і сам винен. Відкривали по анонімках купу проваджень на всіх членів родини. Та і ходили ми стільки років сюди. А тут навіть року не дали. Як можна боротись з цим? Як можна зломати цю систему?» - заявив пан Святослав. 

Фотообкладинка з сайту 4 влада.

Коментарі

В нас і справді самий "гуманний" суд в світі. Навіть норми статтей трактує по своєму і вкористь тому, хто гарно віддячує.А в ст. 75 ККУ, яку вказав цей "самий чесний суддя" у вироку чітко вказано: Стаття 75. Звільнення від відбування покарання з випробуванням
1. Якщо суд, крім випадків засудження за корупційний злочин, при призначенні покарання у виді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, а також позбавлення волі на строк не більше п'яти років, враховуючи тяжкість злочину, особу винного та інші обставини справи, дійде висновку про можливість виправлення засудженого без відбування покарання, він може прийняти рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням.
Але саме головне, коли не маючи жодної пом"якшуючої обставини, не визнаючи при цьому своєї вини,вводячи суд в оману, показатися для судді не сильно конченим, то можна робити будьщо і не хвилюватися, що тебе колись посадять. А якщо прокуратура не подасть апеляцію-значить в долі з цими ідіотами. Але не потрібно забувати, що все завжди в житті завжди вертається бумерангом, як не тобі, то твоїм внукам і дітям!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.