Володимир Хомко посів 21 місце в рейтингу популярних мерів в Facebook

Міський голова Рівного Володимир Хомко посів 21 місце в рейтингу популярних мерів в Facebook. Дослідження акаунтів очільників обласних центрів зробив digitalpolitics.club. Варто зауважити, що позиція пана Хомка є передостанньою, у рейтингу він обігнав лише мера Полтави Олександра Мамая, у якого взагалі немає підписників у Facebook.

Практично всі керівники обласних центрів ведуть активне життя в Facebook. Своїми силами, силами своїх помічників і прес-служб – не важливо, головне, що люди, яким довірили керувати обласними центрами, намагаються бути відкритими для звичайних громадян. Не у всіх правда виходить, але це поки …

digitalpolitics.club знайшов і порівняв акаунти всіх мерів обласних центрів (крім Луганська і Донецька зі зрозумілих причин):

– Єдиний міський голова, якого ми не змогли знайти, – керівник Полтави, Олександр Мамай. Очікувано, перемогу здобув мер Дніпра – Борис Філатов. Він вже давно став одним з найпопулярніших блогерів України і є, на нашу суб’єктивну думку, наочним прикладом успішної передвиборчої кампанії в Facebook. Програвши в першому турі виборів на посаду мера Дніпра, він зумів виграти другий тур – і багато в чому завдяки грамотній і насиченою активності в Інтернеті, значення якої недооцінив його суперник Олександр Вілкул. Дуже здивував мер Чернівців Олексій Каспрук. Глава самого маленького обласного центру, з 40 000 менше активних КОРИСТУВАЧІВ Facebook в місяць, зумів залучити на свої сторінки більш 10 000 чернівчан.

rating-majors-ukraine-07-16

Володимир Хомко веде досить закриту діяльність в соціальних мережах. На його сторінці в Facebook лише 510 друзів.

123456789

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.