Рівненські спідвеїсти підписали Меморандум про співпрацю із поляками

Днями у Любліні "Клуб вболівальників рівненського спідвею" підписав Меморандум про співпрацю з KM CROSS Lublin, клубом який проводить активні тренування юних гонщиків. Участь у тренувальних заїздах взяв і рівнянин Станіслав Огороднік.
-Меморандум, підписаний люблінцями фактично являється наступним кроком у налагоджені співпраці з іноземними спідвейними клубами. - коментує для "ВСЕ про СПОРТ" Сергій Головня. - Співпраця виглядатиме наступним чином, гонщики зможуть приїздити на тренування один до одного, брати участь у змаганнях, які організовують клуби. Раніше у Рівному був підписаний схожий документ з СК Жарновіце. Подібні зв'язки корисні як Рівному, та і для Любліна і Жарновіце. Переговори нині йдуть ще з кількома командами, зокрема з Польщі, Чехії та Латвії.

Коментарі

" Співпраця виглядатиме наступним чином, гонщики зможуть приїздити на тренування один до одного, брати участь у змаганнях, які організовують клуби."
Шо Ви там підписуєте? Досягли згоди на тренування? Де календар чемпіонату? Три гонки за рік ( на яких у Фінальному заїзді гонщики відмовляються виступати - може поїду, а може не поїду). Трофімов з нічого створив Чемпіонат, мотоцикли через весь район в гаражі тягнули після змагань. Але відродив Чемпіонат зі спідвею!!!!
Відродіть спідвей у Рівному, а то вже памятник спідвею ставлять!!!

Який меморандум?!!! Спідвей це вже політика? Потім почуємо про стурбованість польськіх спідвеїстів про стан справ в українському спідвеї?!!!
Клуб "Верес" (приватний він чи народний) - але 13 домашніх ігор бачимо, турнірна інтрига є. Де чемпіонат по спідвею, де турнірні зустрічі на Рівненському треці. Де спідвей? Вболівальники спідвея в Рівному є, а спідвею нема!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.