Відомий рівненський музикант презентував патріотичну книгу

Ілюстровану історично-популярну книгу-планшет з захоплюючими сюжетами та розповідями про переможні звитяги наших предків «Битви за Землю Рідну» презентує відомий рівненський художник і музикант Юрій Журавель. Видання стало можливим завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді та спорту –вона допомагатиме у національно-патріотичному вихованні української молоді.

Презентація книги «Битви за Землю Рідну» відбудеться у четвер, 14 липня, у конференц-залі рівненського готелю «Мир» о 16.00.

Видання книги стало можливим завдяки програмі Міністерства молоді та спорту України. Юрій Журавель через Управління молоді і спорту Рівненської ОДА подав свою роботу на конкурс проектів з патріотичного виховання молоді. Участь у ньому загалом взяло більше 500 проектів, а державне фінансування отримало близько 100 патріотичних ідей - таборів, вишколів, форумів тощо.

Ця книга адресована перш за все підростаючому поколінню, тому намальовано тут більше, ніж написано, - говорить автор книги, художник і музикант Юрій Журавель. - Хочеться, щоб кожен хлопчисько, який гортатиме ці сторінки, з головою поринув у час і простір славетних битв, уявив себе героєм-захисником, відчув своєю рукою вагу меча Святослава Хороброго, приміряв обладунки Князя Острозького, поцілив у ворога галицьким арбалетом чи базукою кіборга, махнув козацькою шаблюкою і чимдуж крикнув переможне - Слава!!! Думаю, вона сприяє еволюції юнацької національної свідомості, викликає почуття гордості за українське походження...

Через те, що свого часу Журавель вже працював над однойменним графічним календарем, матеріал для книги на 80% вже був готовий. Лишалось лише зверстати книгу. Разом з тим, художник домалював ще кілька лідерів українських військ - князя Острозького, Оверкія Гончаренка,котрий керував операцією  під Крутами, отамана Холодноярівської республіки Василя Чучупаку.

Це не перше графічне видання із української історії, яке створив Юрій Журавель. У 2008-му році він видав дитячу книгу «Мазепа. Крок до правди».

Замовити книгу «Битви за Землю Рідну» можна ТУТ 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.